3 راه طلایی برای افزایش فالوور در اینستاگرام

ایجاد صفحه اینستاگرام و شروع از ابتدا کار سختی است ، اینطور نیست؟
کجا دنبال کننده پیدا کنیم؟ آیا غیر از ده یا بیست نفر از اطرافیان ما کسی هست که پست های ما را دوست داشته باشد؟
خوشبختانه دوران پیروان و روبات های دوست داشتنی به پایان رسیده است. 🙂 بیایید ذهن شما را سبک کنیم … این ربات ها فقط تعداد دنبال کنندگان یا لایک های شما را افزایش می دهند و هیچ سودی برای شما ندارند!

شما باید راهی برای به دست آوردن فالوورهای ارزشمند پیدا کنید ، پیروانی که در بلند مدت به نفع شما یا کسب و کار شما خواهند بود. در غیر این صورت خرید فالوور هیچ ربطی به آن ندارد. در کل 1 میلیون دنبال کننده بخرید. اصلا دوست نداشتن ، اظهارنظر ، خریدن یا واقعی بودن چه فایده ای دارد؟

بنابراین بقیه مقاله را با دقت بخوانید. زیرا یاد خواهید گرفت که چگونه در یک ماه به 300000 دنبال کننده برسید. صفحه جدید اینستاگرام خود نمونه بارزی از این بیانیه است. در فیلم زیر سعید رهبری نحوه رسیدن به 300000 دنبال کننده را توضیح می دهد.

فالوور اینستاگرام خود را رایگان افزایش دهید

بیایید به اینستاگرام به عنوان یک بازی نگاه کنیم.
برای برنده شدن باید با قوانین بازی کنید. در این مقاله شما را با ترفند این بازی آشنا می کنیم.

اگر گام به گام ما را دنبال کنید و از این 3 اصل پیروی کنید ، می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به هزاران دنبال کننده برسید.

1. افزایش فالوور اینستاگرام ؛ به کمک تولید محتوا

سر خود را برای چند دقیقه از بازی بیرون بکشید و از بالا به مشکل نگاه کنید.
حالا به این سوال پاسخ دهید.

چرا مردم شما را دنبال می کنند؟ چه صفحاتی را دنبال می کنید؟

پاسخ احتمالی شما:

زیرا ما پست ها و داستانهای این صفحه را دوست داریم. (فقط)

چه چیزی باعث می شود محتوا (انتشار و تاریخچه) یک صفحه را دوست داشته باشیم؟ فقط دو نکته را که در قسمت بعدی گفتیم دنبال کنید.

ویژگی های محتوا مربوط به مخاطب

اولین قدم برای افزایش دنبال کنندگان ایجاد محتوایی است که برای مخاطب جذاب باشد و برای آنها جذاب باشد. تجربه نشان داده است که اگر این دو مشکل در تولید محتوای شما مشاهده شود ، به آن علاقه مند خواهند شد.5dd31ea42e40ff00232f38cb سئو کول

  • مطالب مفید
  • مطالب سرگرم کننده است
  تاریخ عرضه پردازنده اسنپدراگون 898 مشخص شده است

ترکیب این دو عنصر اولین پای سفالگری است که باید بدانید. ما قبلاً مقاله ای کامل و جامع درباره تولید محتوا در اینستاگرام منتشر کرده ایم که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

“همه چیز در مورد تولید محتوا در اینستاگرام”

اکنون فرض می کنیم که شما محتوای درجه یک ایجاد کرده اید. یعنی محتوایی که هم مفید باشد و هم سرگرم کننده. آیا می دانید که همین محتوا می تواند تعداد فالوورها ، لایک ها یا مشاهده استوری های شما را افزایش دهد؟

چگونه می توانیم لایک و برداشت محتوای اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که محتوای خوب دست به دست هم داده و در نهایت به جیب شما می رود.

پست های اینستاگرام شما به سه صورت مشاهده می شوند:

همه چیز در مورد تولید محتوا در اینستاگرامخواندنی: همه چیز در مورد تولید محتوا در اینستاگرام

روش اول ؛ در Explorer اینستاگرام مشاهده می شود

اینستاگرام اکسپلورر مقصد رویایی هر پست است. زیرا به محض ورود به آن ، هزاران نفر دیگر این پست را مشاهده خواهند کرد. به عنوان مثال ، تنها یکی از پست های ما در صفحه جدید اینستاگرام پس از رفتن به Explorer حدود 6000 دنبال کننده جدید برای ما آورد.

روش دوم ؛ اشتراک گذاری محتوا

راه دوم برای افزایش تعداد فالوورهای خود این است که آن را با افراد به اشتراک بگذارید. در این مرحله ، اگر دو عنصر “مفید باش” و “تفریح” به خاطر داشته باشید که محتوای شما به صورت دستی انتخاب و به اشتراک گذاشته می شود.
(حتماً دایرکتوری های خود را بررسی کرده و آخرین پستی که برای دوستان خود ارسال کرده اید را دوباره مشاهده کنید. ما مطمئن هستیم که این دو موضوع پوشش داده شده است!)

روش سوم ؛ هشتگ های هدف

در این مقاله بخوانید که هشتگ چیست و چرا باید از آن استفاده کنید. اما خوب است بدانید که اینستاگرام موضوع این پست را بر اساس هشتگ هایی که در عنوان پست های خود قرار داده اید درک می کند. سپس آن را به آن مخاطبین نشان می دهد که به موضوع پست شما علاقه مند هستند. در نتیجه … بووووووو … افراد بیشتری صفحه شما را می بینند و شما را دنبال می کنند.

  AMD پردازنده های سری Raizen 7000 را با سرعت کلاک 5.5 گیگاهرتز معرفی کرده است.

2. افزایش فالوور اینستاگرام ؛ تأثیر تعامل با مخاطب

تعامل به چه معناست؟ برای بسیاری از ما ، ممکن است واژه تعامل هنوز برقرار نشده باشد. تعامل به معنای ایجاد ارتباط دو طرفه است. تعامل در اینستاگرام پیوندی است که اگر آن را نادیده بگیرید ، به جایی نخواهید رسید! (لطفاً این جمله را دوباره بخوانید)

افزایش فالوور در اینستاگرام

راه های تعامل برای افزایش مخاطبان و جلب اعتماد

  • بازاریابی نظر (نظرات ارزشمندی را در زیر پستهای پربازدید بگذارید تا اگر افراد نظر شما را دیدند ، کنجکاو شوند و از صفحه شما دیدن کنند)
  • با همکاران خود صحبت کنید و خود را به مخاطبان خود در تاریخ معرفی کنید.
  • برای افزایش حلقه خود به صورت زنده مشترک شوید.

3. افزایش فالوور در اینستاگرام ؛ از تبلیغات کمک بگیرید

مسئله این است که ما برای شروع تبلیغات به پول نیاز داریم 🙂 و در ابتدا هیچ کس سرمایه کافی برای هزینه کردن تبلیغات ندارد.

توصیه ما به صفحات تازه راه اندازی شده این است که از دو روش قبلی استفاده کنید. این بد است ، تولید محتوای ارزشمند و با مخاطب تعامل داشته باشیدبه

این دو جاده ها رایگان هستند و تنها قیمتی که باید بپردازید زمان شماست.

س mostالی که اکثر مردم می پرسند این است که از چه زمانی باید تبلیغات را شروع کنیم؟

بهترین زمان برای شروع تبلیغات

تا زمانی که تعداد قابل توجهی از پست / داستانهای ارزشمند ایجاد نکرده اید و نحوه تعامل با مخاطبان خود را یاد نگرفته اید ، تبلیغ نکنید.
چرا؟
زیرا حتی اگر مخاطب تبلیغ خود را مشاهده کنید ،
جذب تبلیغات خود شوید ،
بیا پیج خودت …
مجدداً ، اگر محتوای جذابی در صفحه خود ندارید ، دنبال نمی شود.

اما اگر دوست دارید ، توصیه می کنیم مقاله “کاملترین راهنمای تبلیغات در اینستاگرام” را مطالعه کنید.
یکی از روش هایی که در تبلیغات اینستاگرام بسیار خوب عمل می کند ، تست A / B است که در ابتدای مقاله (دوربین فیلمبرداری) آن را به طور کامل توضیح دادیم.

  بالاخره آیفون SE 3 معرفی شد

خرید فالوور واقعی در اینستاگرام ؛ چقدر دنبال کننده !!!

گفتن اینکه چگونه می توانیم فالوور در اینستاگرام بخریم ، یک سوال کاملاً اشتباه است.buy سئو کول
راهی برای خرید دنبال کننده وجود ندارد ، اما می توانید تبلیغات هدفمند را در صفحات پربازدید اجرا کنید و مبلغ مشخصی را به صاحب آن صفحه در ازای دنبال کنندگان واقعی که از آن صفحات دریافت می کنید ، پرداخت کنید.

به خاطر داشته باشید که نام این اثر تبلیغات اینستاگرام است و نباید از هیچ جا و به هیچ وجه دنبال کننده بخرید. آنچه را که می شنوید باور نکنید. دنبال کننده واقعی ارزش خرید ندارد!

این را به این واقعیت اضافه کنید که اگر تبلیغات اینستاگرام شما به درستی انجام شود (یعنی از روش تست A / B استفاده کنید) ، هزینه تبلیغات شما کاهش می یابد.

مثلا:

صفحه ای که تبلیغات آن 3 میلیون جلد هزینه دارد و تا پایان آگهی 30 هزار دنبال کننده جدید به دست می آورد … به عبارت دیگر ، هر دنبال کننده حدود 100 جلد هزینه کرده است که رقمی بسیار کم و ایده آل است.

بنابراین کجا می توانم دنبال کننده رایگان پیدا کنم؟

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد ، پیروان رایگان تنها با ایجاد محتوای ارزشمند و تعامل با مخاطب به دست می آیند. با این دو روش حتی می توانید در مدت زمان کوتاهی به صد هزار دنبال کننده برسید.
اما آیا به آینده فکر کرده اید؟ چگونه می خواهید این دنبال کننده را در صفحه خود نگه دارید؟
راهی وجود دارد که مخاطبان خود را در اینستاگرام وفادار نگه دارید. ما تمام نکات “دوره کوتاه کسب درآمد از اینستاگرام” را به شما آموزش می دهیم. بنابراین به هیچ وجه این دوره 80 دقیقه ای را از دست ندهید.خرید فالوور ممنوع! 3 راه تضمین شده برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید