8 نکته طلایی برای عکس در پروفایل های حرفه ای اینستاگرام

ما مطمئن هستیم که شما حتی فکر نمی کردید که برای انتخاب عکس پروفایل اینستاگرام ، باید یک سری نکات و اصول را رعایت کنید 🙂

اگر به صفحات مختلف و معروف اینستاگرام نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که همه آنها دارای چندین ویژگی مشترک هستند که باعث می شود عکس های آنها بهتر به نظر برسد و برای دنبال کنندگان آنها به خاطر سپرده شود.

در ادامه مقاله همه این نکات را به شما می گوییم و از آنجا که می دانیم بسیاری از شما علاقه زیادی به دیدن عکس پروفایل بزرگ شده افراد مختلف (!) دارید ، بهترین روش های بارگیری عکس پروفایل خود را در اینستاگرام.

عکس حساب کاربری اینستاگرام حرفه ای

این جمله را با دقت بخوانید!

برای گرفتن بهترین عکس های اینستاگرام نیازی به دوربین حرفه ای ندارید.

افراد زیادی هستند که فکر می کنند برای گرفتن یک عکس خوب ، یک عکاس حرفه ای در استودیو باید آنها را بگیرد. بیایید ذهن خود را آرام کنیم ، این چیزها بیشتر شبیه یک شوخی عجیب در دنیای امروز به نظر می رسد 🙂

در مقاله بعدی به نکاتی می پردازیم که زیبایی و جذابیت عکس پروفایل شما را افزایش می دهد. البته ، انتخاب با شماست ، می توانید فیلم زیر را نیز مشاهده کنید.

متاسفم! من ترک نخواهم کرد!

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که صورت شما باید کامل و شفاف باشد. پس لطفا:

به دوربین نگاه کنید.
لبخند 🙂
یک دو سه
و کلیک کنید!

عکس پروفایل اینستاگرام

بنابراین به خاطر داشته باشید که هرگز از پشت عکس نگیرید ، موهای خود را روی صورت خود نگذارید ، صورت خود را نپوشانید و هرگونه راه حل خلاقانه دیگری را که برای پوشش صورت به ذهنتان می رسد ، به طور کامل دور بریزید.

می پرسید چرا؟
خودتان را جای مخاطب بگذارید. به عنوان مثال ، آنها نام شما را جستجو می کنند یا به صفحه Explorer اینستاگرام شما نگاه می کنند و تصمیم می گیرند صفحه شما را بررسی کنند. اولین چیزی که باید توجه آنها را جلب کند چیست؟ عکس پروفایل!

  مشخصات اصلی «وان پلاس 10 پرو» قبل از معرفی رسمی فاش شد

صادقانه بگویم ، دیدن چهره زیبای شما اولین تعامل غیر کلامی شما با مخاطبان است.
بنابراین باید سعی کنید عکس حساب اینستاگرام خود را به گونه ای انتخاب کنید که برای مخاطب جذاب باشد و حداقل چهره شما را ببیند.

(البته ، اگر صاحب یک مارک خاص هستید ، شرایط شما متفاوت است ، که ما در زیر توضیح خواهیم داد.)

لطفاً کل جعبه را نگیرید

با رعایت فاصله مناسب از قاب عکس زیبا و حرفه ای تری خواهید داشت.

عکس پروفایل اینستاگرام

اطمینان حاصل کنید که تصویر چهره یا لوگوی برند شما در فاصله مناسب از قاب عکس قرار گرفته و از قاب خارج نمی شود.

راهنمای کامل نوشتن زیرنویس در اینستاگرامخواندنی: راهنمای کامل نوشتن زیرنویس در اینستاگرام

ایجاد کنتراست

ما نمی گوییم استفاده از رنگ های کروماتیک یا جامد اشتباه است. به هر حال ، گاهی اوقات می تواند با فضا و رنگ صفحه اینستاگرام شما مطابقت داشته باشد و صفحه شما را زیباتر نشان دهد.

اما اگر می خواهیم واقع بین باشیم ، باید بگوییم که کنتراست رنگ در هر فضایی جذاب تر دیده می شود و توجه بیشتری را به خود جلب می کند. در نتیجه بهتر است عکسی را برای نمایه خود انتخاب کنید که برای عموم قابل مشاهده باشد.

عکس پروفایل اینستاگرام

نور مهمتر از دوربین است!

بله شما آن را درست خواندید. همچنین می توانید با یک گوشی عکس های فوق العاده بگیرید.
اما اگر بهترین و گرانترین دوربین را دارید ، اما به نور عکس خود توجه نکنید … نتیجه کار شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

برای عکس پروفایل اینستاگرام ، بهترین راه این است که صورت خود را از هر طرف روشن کنید و سعی کنید چهره خود را به وضوح و سایه من یکی ندارم

عکس پروفایل اینستاگرام

واقعا!
ما می دانیم که گاهی ترکیب و نور سایه باعث می شود ظاهر بهتری داشته باشید. منظور ما عکس های این مدل نیست. به هر حال ، این تکنیک باعث جذابیت بیشتر عکس می شود.
ما می گوییم فقط مراقب باشید صورت خود را تیره نکنید. زیرا هر چقدر هم که تلاش کنیم ، شما را نخواهیم دید. 🙂

  اینستاگرام به زودی قابلیت ارسال پست را اضافه خواهد کرد

پس زمینه را بیش از حد بار نکنید

این را به عنوان یادآوری می گوییم! از آنجا که اندازه عکس پروفایل اینستاگرام شما کوچک است و معمولاً رشد نمی کند ، بهتر است یک تصویر ساده برای چهره یا لوگوی خود انتخاب کنید تا واضح تر به نظر برسد.

عکس پروفایل اینستاگرام

حالا در بدترین حالت ، اگر واقعاً می خواهید از عکسی با پس زمینه شلوغ استفاده کنید ، حتما پس زمینه را تار کنید. زیرا اولین و آخرین شرط عکس پروفایل دیدن “شما” است.

دوربین اصلی یا دوربین سلفی؟

بله ، ما گفتیم شما نیازی به دوربین حرفه ای ندارید ، اما از دوربین سلفی استفاده نمی کنید.

عکس پروفایل اینستاگرام

دلیل آن کمی تخصصی است و از حوصله این مقاله فراتر می رود. اما بگذارید بگوییم که دوربین سلفی چهره شما را از دنیای واقعی خارج می کند.

هیچ کس از تصویر روی نقشه ملی خود راضی نیست

حتی اگر در عکس روی نقشه ملی خود خوب به نظر برسید ، دلیلی وجود ندارد که از چهره و زاویه یکسان برای حساب اینستاگرام خود استفاده کنید.

بنابراین ژست گرفتن ، لبخند زدن و توجه به وضعیت چشم خود را فراموش نکنید.

مدیر اینستاگرام ؛  کار سودآور و آسانخواندنی: مدیر اینستاگرام ؛ کار سودآور و آسان

لوگو ، پر از نوشتن ، ممنوع!

به طور معمول ، فروشگاه ها ، سازمان ها و شرکت ها از لوگوی نام تجاری خود برای گرفتن عکس از حساب اینستاگرام خود استفاده می کنند.
در این مورد ، به خاطر داشته باشید که یک لوگوی پر از متن و شلوغ باعث می شود عکس پروفایل صفحه اینستاگرام شما جالب به نظر نرسد.

عکس پروفایل اینستاگرام

هرچه ساده تر ، بهتر! در مورد رنگ لوگو و تاثیر آن بر کسب و کار شما ، حتماً به مقاله “روانشناسی رنگ در تجارت” مراجعه کنید.

این نکات را دنبال کنید تا نتیجه را خودتان ببینید.
در طول مقاله ، ما می خواهیم کمی شیطان باشیم و روشهای بارگیری عکس پروفایل اینستاگرام خود را به شما آموزش دهیم ، بنابراین اگر به نظر شما مفید است ، به خواندن ادامه دهید. 🙂

یک عکس از حساب اینستاگرام خود بارگیری کنید

ما به شما یادآوری می کنیم که نمی توانید این کار را به طور معمول انجام دهید و برای دیدن عکس پروفایل اینستاگرام خود در صفحات مختلف ، قطعاً به ابزاری نیاز دارید.
به یاد داشته باشید که اگر می خواهید عکس های پروفایل افراد را در مقیاس بزرگ مشاهده کنید ، خود اینستاگرام این ویژگی را ارائه می دهد. بنابراین استفاده از این ابزارها می تواند برای حساب شما خطرناک باشد.

ابزارهای بزرگنمایی عکس پروفایل اینستاگرام

برای مشاهده عکس پروفایل اینستاگرام افراد دارای تلفن همراه ، می توانید یکی از برنامه های زیر را نصب کرده و پس از ورود به آن برنامه ها ، عکس نمایه را در هر صفحه ای که دوست دارید بارگیری کنید.

– بی نهایت

– بارگیری حساب اینستاگرام

– بارگیری عکس های پروفایل برای اینستاگرام

IG Downloader
(این افزونه مرورگر Chrome است. ابتدا باید آن را در مرورگر Chrome خود نصب کنید و پس از ورود به حساب Instagram خود ، می توانید عکس های نمایه افراد را بارگیری کنید.)

نکات این مقاله بخش کوچکی از اصول و قواعدی است که باعث افزایش فالوورهای شما در اینستاگرام می شود. اگر در مرحله راه اندازی یک کسب و کار یا صفحه اینستاگرام خود هستید ، به شما پیشنهاد می کنیم ، مطمئناً دوره کوتاه کسب درآمد از اینستاگرام اخبار را تماشا کنید. در این آموزش تصویری ، ما تمام نکات کاربردی برای کسب درآمد در اینستاگرام را به شما گفته ایم ، بنابراین همین حالا این ویدیوی 80 دقیقه ای را بارگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید