اشتباهات رایج نویسندگان در SEO

اشتباهات رایج نویسنده در SEO: تا اینجا ، کار در مجموعه مقالات “13 گام که منجر به شکست نویسنده در وبلاگ ها می شود! مواردی را که برای مدیران وب سایت ، سازندگان محتوا و همچنین افرادی که اخیراً در زمینه SEO و بهینه سازی سایت وارد شده اند بسیار متداول است ذکر کردیم. در این راستا ، در 11 اقدامی که تا کنون ذکر شد ، راه حل های مناسب برای هر یک ذکر شد که باعث شد علاوه بر شناسایی مشکلات ، زمینه حل آنها و بی پاسخ ماندن آنها به عنوان مشکل باقی بماند. نگاه نکن.

اشتباهات رایج نویسندگان در SEO

لزوم استفاده از کلمات کلیدی در سایت و همچنین تکرار معقول کلمات کلیدی در خود متن ، استفاده از عناوین جذاب و مطابق با محتوای موجود در نشریه (یا سایر تأثیرات محتوا) ، قرار دادن متای مفید و مطلوب توصیف برای کاربران انسانی و موتورهای جستجو ، استفاده از تمام پتانسیل و قدرت خود برای ایجاد محتوای جذاب و جذاب ، استفاده از احساسات و احساسات انسانی و شبیه نشدن روبات ها ، فراتر رفتن از محدودیت های خاص و فراتر از کلیشه های تکراری ، حفظ خواسته ها و اندازه پاراگراف برای افزایش خوانایی مقاله و ایجاد شرایط بهتر برای کاربران (به ویژه کاربران تلفن همراه) برای خواندن ، استفاده از عناوین داخلی و جعل مقاله ، داشتن برنامه منظم برای بارگذاری مقالات و پیگیری آن در دراز مدت برای شناسایی بهتر برای کاربر و مرد روبات های گوگل که بدهی می نویسند ، طرفدار یک مقاله تأمل برانگیز ، به جای درج دیدگاه 300 کلمه ای ، و بررسی ساختار داخلی سایت و استفاده از پیوندهای داخلی و خارجی ، مجموعه ای از نکات بود که در چهار مقاله قبلی به تفصیل مورد بحث قرار گرفت. پرداخت کردیم. اکنون این س importantال مهم را در مقاله درباره اشتباهات رایج نویسنده در SEO ، به پایان می رسانیم و سایر کاستی های آشکار ، یعنی عدم استفاده از تصاویر و مطالعه نکردن منابع معتبر را برطرف می کنیم.

  حالت جدیدی از آب به نام «یخ فوق یونی» کشف شد!

۱۲۲ چه کسی به تصویر نیاز دارد؟

چه کسی به تصویر نیاز دارد؟

برای مقابله با اشتباهات رایج SEO در SEO ، آموزشهای ویدئویی را فراموش نکنید. نوشتن با تصاویر را به پایان برسانید و از اینفوگرافیک برای انتقال پیام در صورت نیاز استفاده کنید. تصاویر به عنوان خوراک برای مخاطبان شما ، علاوه بر این که به شما در درک بهتر مفهوم مقاله خود و انتقال آسان پیام شما کمک می کند ، همچنین عاملی برای به اشتراک گذاشتن آن پیام در اینترنت و افزایش اعتماد شما به این جهان وسیع است.

نگاه به محتوای تصاویر و مقایسه آنها با محتوای اصلی که خواننده را وادار می کند ، حتی اگر معنی متن را متوجه نشود ، با نگاه به این تصاویر ، گفتار اصلی نویسنده بهتر است ، عکس باید بر اساس باشد در مورد ویژگی های ساختاری آن همچنین توجه ویژه ای داشته باشید. به عنوان مثال ، تحت پوشش فرد یا گروهی که برای تضمین SEO و بهبود ساختار سایت تلاش می کنند ، همیشه به یاد داشته باشید که تصاویر باید به گونه ای فشرده شوند که علاوه بر حفظ کیفیت خود ، سرعت عکس شما را نیز افزایش دهند. سایت.. دادن؛ استفاده از عناوین مطلوب و متون اضافی (متون جایگزین) هنگام بارگذاری چنین رسانه هایی نیز بسیار مهم است و موتورهای جستجو را مجبور می کند سایت شما را به گونه ای دیگر (Google Image) ارائه دهند.

13. تصور کنید که خودتان می توانید در مورد همه چیز بنویسید!

آیا واقعاً می خواهید نوشته های شما م effectiveثر باشد؟ در این صورت ، وبلاگ شما باید از آخرین اخبار صنعت یا صنعتی که در آن کار می کنید ، مطلع باشد و باید به روزترین اطلاعات را در مورد جدیدترین خدمات و محصولاتی که مجموعه شما ارائه می دهد ، در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

  انتشار به‌روزرسانی One UI 4.0 به دلیل برخی مشکلات متوقف شده است

اما به خاطر داشته باشید که اگر نمی خواهید اشتباهات معمول یک نویسنده سئو را مرتکب شوید ، نمی توانید خودتان همه آن را بنویسید!

با یک حقیقت ساده و شاید تلخ ، باید توجه داشته باشید که اگر فردی در بالاترین سطح تسلط و دانش موضوع باشد ، وقت ندارد مقاله ای بنویسد یا سایت خود را به روز کند ، بنابراین اگر می توانید آزادانه محتوا بنویسید و روزانه آنها را بارگذاری کنید باید بدانید که یا تمام مسائل و موضوعات کار خود را کنترل نمی کنید (یعنی این عدم آگاهی ، که منجر به کاهش مشاغل مختلف می شود ، زمینه اتلاف وقت شما را فراهم کرده است) یا به عنوان بخشی از شما بنابراین از یک مجموعه بزرگتر اگر بخواهیم از منظر دیگری به این موضوع نگاه کنیم ، فردی که دارای چنین مهارتهایی است ، آنقدر در جلسات کاری روزانه ، مسافرت ها ، جلسات و مصاحبه ها مشغول است که قادر به انجام این کار نیست ، بنابراین این تفکر را در درون خود حذف کنید. بدانید که شما همه چیز را می دانید و می توانید همه کارها را خودتان انجام دهید!

تصور کنید که بتوانید خودتان در مورد همه چیز بنویسید

اگر آنقدر مشغول هستید که نمی توانید به صفحات جانبی ، مانند به روزرسانی سایت و اشتباهات رایج SEO نویسنده دسترسی پیدا کنید ، نیازی به نگرانی ندارید ، زیرا استخدام فردی که در نوشتن ، سایت SEO و زمینه شما مهارت دارد. در تجارت ، می توانید آن شخص را از طریق سیاست های کلی تجارت خود راهنمایی کنید تا به روزرسانی وب سایت شما یک چالش بزرگ نباشد. علاوه بر این ، افرادی که می خواهند نام آنها در پایان همه مقاله های منتشر شده ذکر شود ، یا علاقه ای به ذکر نام شخص دیگری در سایت خود ندارند یا به نوعی مجبورند با افکار خود بنویسند ، می توانند به جای آن از نویسنده برای ارواح استفاده کنند از نویسندگان مستقل از “نویسنده شبح” یا به عبارت ساده تر “نویسنده مجاز” استفاده کنید. به زبان ساده ، این افراد می توانند هر آنچه را که می گویید و فکر می کنید در ذهن دارید – حتی اگر شخصاً استعداد یا توانایی نوشتن مقاله برای مخاطبان خود را ندارید – بنویسند و آن را با نام خود منتشر کنند.

  اولین اطلاعات از مشخصات موتورولا ریزر 3 منتشر شد

نتیجه گیری اشتباهات رایج نویسنده در SEO

قرار دادن مقاله در وب سایت شما نبض آن است و عنصر اصلی اعتماد به نام تجاری شما است و توجه مخاطبان را در دنیای وسیع اینترنت جلب می کند. در این راستا ، تمام تلاش خود را برای ایجاد سایتی که مخاطب را جذب کند ، بکار بگیرید و هنگامی که با موضوع آن مواجه شدید ، روی دکمه “بازگشت” کلیک نکنید تا با نتایج جستجو به صفحه اصلی برسید. سعی کنید با ارائه محتوای قانع کننده ، بازدیدکنندگانی را که به سایت شما می آیند در آنجا نگه دارید و به تدریج آنها را به مشتریان دائمی تبدیل کنید ، زیرا این امر باعث افزایش ارزش وب سایت شما در اینترنت می شود. در نهایت ، باید توجه داشت که حتی اگر چیزی در مورد اشتباهات رایج وبلاگ وجود داشته باشد که ما در این مقاله نگفته ایم ، اگر این 13 مورد را دنبال کنیم ، پیشرفت قابل توجهی در کار خود خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید