برخورد با صفحات سئو با کیفیت پایین

برخورد با صفحات سئو با کیفیت پایین: آیا در صفحات مختلف با صفحات خالی برخورد کرده اید؟ آیا این سایتها معتبر و دارای رتبه خوب بودند؟ آیا در وب سایت خود بخشهایی دارید که کاملاً خالی است یا با چند خط اطلاعات بی فایده پر شده است؟ خطر این صفحات برای یک وب سایت چقدر است و چگونه بر SEO آن تأثیر می گذارد؟ روش یافتن این صفحات و از بین بردن هرگونه مشکل چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوالات با ما همراه باشید.

برخورد با صفحات سئو با کیفیت پایین

با نگاهی به روند تولید علمی ، خواهیم دید که پیشرفته ترین موضوعاتی که امروزه در زمینه های مختلف مورد بحث قرار گرفته و همچنین گسترش یافته اند ، فرضیه های ساده ای بوده اند که خود از نظریه های ساده تری نشأت گرفته است. با توجه به این تداوم ، می توان علم را فرزند تجربه دانست. وقتی مردم برای اولین بار پدیده ای را تجربه می کنند ، هیچ چیز درباره ماهیت یا ساختار آن نمی دانند.

وقتی این تضاد تکرار می شود ، دانش انسان با این پدیده نیز افزایش می یابد و سرانجام این مشاهدات و تجربیات عینی آنقدر زیاد می شود که قوانین تصویب شده در پوشش علم ایجاد می شود و سنگ بنای رویدادهای بعدی می شود.

به عنوان مثال ، اولین باری که فردی به دلیل دخالت طبیعت با آتش آشنا می شود ، هیچ چیز در مورد ماهیت این پدیده نمی داند ، اما با تکرار این رویداد ، از ویژگی هایی مانند داغ و سوزش ، توانایی روشنایی محیط از طریق آن می ترسد. این ساختار حیات وحش از آن ، روشهای تولید و تکثیر آتش و سایر ویژگیهای آن را می آموزد. مجموعه ای از تجربیات که پس از مدتی ، به عنوان دانش ، حقیقت ثابت می شود و بدیهی است که می توان از این عامل برای پخت و پز استفاده کرد.

فضای مجازی و دنیای اینترنت

این امر در مورد فضای مجازی و دنیای اینترنت نیز صدق می کند و ساختار باشکوه و پیچیده ای که امروز با آن سر و کار داریم ، زمانی مکانیزمی ساده و سرراست داشت. علیرغم این واقعیت که تولید روزافزون علم و تجربه باعث شده است هوش مصنوعی موتورهای جستجو ، خزندگان و تحلیلگران انسانی آنها هر روز تغییر کرده و الگوریتم های ارزیابی را توسعه دهند ، باید گفت که این تکامل در وجود ما و بدون بله شکل گرفته است. متوجه شوید که این ما را به سطوح بالاتری از مهارت ها رسانده است.

نمونه ای از این

به عنوان مثال ، فردی که برای اولین بار پشت فرمان خودرو می نشیند و با ترس زیادی حرکت می کند ، پس از یک سال آنقدر در این کار مهارت می گیرد که حتی به یاد نمی آورد که چند وقت است که آمده است. درست مانند یک تولید کننده محتوا که به اولین پست رسمی خود افتخار می کند ، اما یک سال بعد ، وقتی به متن خود نگاه می کند ، آن را مملو از خطا ، نقص و ناسازگاری و در بهترین حالت از نظر اندازه کوچک می یابد.

  در سال 2022، هر ماه منتظر یک گوشی جدید از OnePlus باشید!

این توطئه ای است که همه سازندگان محتوا تجربه کرده اند. بنابراین اگر فکر نمی کنید قلم قوی تری نسبت به گذشته دارید ، یا هنوز پیشرفته نیستید و هنوز نیاز به کسب مهارت و تجربه در این راه دارید ، یا از روز اول بسیار تجربه کرده اید ، که طبق ویژگی های انسانها در تقویت توانایی بهبود وضعیت شما کمی عجیب و نامطلوب به نظر می رسند.

در ادامه صحبت در مورد برخورد با صفحات SEO با کیفیت پایین ، باید گفت که هر بخش ، دسته یا صفحه ای که در سایت شما قابل دسترسی است و محتوای کمی دارد ، با صفحات دیگر تکراری است ، از سایتی دیگر کپی شده است ، دارای اطلاعات نادرست و غیرمستند یا دارای نقص نوشتاری است و جزو آثار با کیفیت پایین است.

بی کیفیت چگونه به وجود می آیند ؟ سئو کول

  • صفحات بی کیفیت چگونه ظاهر می شوند؟

می توان استدلال کرد که همه مقدمه های این یادداشت برای پاسخ به این س givenال آورده شده است.

در روزهای اولیه SEO و تولید محتوا ، هنگامی که می خواستید محتوا را برای سایت یا مشتریان خود ایجاد و پردازش کنید ، هدف شما نوشتن بهترین مقالات و ارائه بهترین اطلاعات بود.

تقریباً آن وقت تمام انرژی خود را صرف کردید. بدون شک ، این صفحه زیر آوار محتوای بعدی که به مرور زمان به کیفیت آنها افزوده شده است ، دفن شده و سرانجام از دید شما پنهان می ماند. اما آیا این صفحه به طور کامل از بین رفته است؟ نه! بنابراین این قسمت از سایت ، همراه با محتوایی که قبلاً فکر می کردید خوب و کافی است ، به بدنه وب سایت شما می چسبد و توسط گوگل و برخی از کاربران شما بدون اطلاع از آن یا مهم دانستن آن نظارت می شود.

اطلاعات ناقص و معیوب نمی توانند رقابت کنند

نیازی به گفتن نیست که این اطلاعات ناقص و اشتباه قادر به رقابت با سایر مناطق نیست و به عنوان یک عامل منفی رتبه شما را در این رقابت حساس کاهش می دهد. در نتیجه ، بر عهده ماست که آنها را شناسایی کرده و ساختار هر یک را با بینشی که اکنون به دست آورده ایم تقویت کنیم (نیرویی که با گذشت زمان افزایش می یابد).

  ایستگاه فضایی بین المللی در سال 2031 با سقوط به دریا سقوط می کند

وجود صفحات بی کیفیت در ساختار الگوهایی که استفاده کرده اید (به عنوان مثال ، قالب های آماده برای وردپرس) ، همراه با ایجاد ناخواسته صفحات خالی ، دلیل دیگری برای ظاهر شدن صفحات بی کیفیت است.

مرور سریع این صفحات نشان می دهد که ظاهر این بخش ها به دلیل بی احتیاطی ، عدم دانش و تجربه است ، بنابراین بدون دلیل طراحان وب سایت حرفه ای ، کارشناسان SEO و کارشناسان رتبه الکسا را ​​در دام ساختمان یا پردازش افزایش می دهند. به دنبال صفحات سئو با کیفیت پایین نباشید.

  • نحوه تشخیص صفحات با کیفیت پایین

هنگامی که اهمیت صفحات بی کیفیت را درک کردیم ، می توانیم عوامل ناخواسته آنها را با بررسی صفحه به صفحه شناسایی کنیم. اما آیا این روش در سایت هایی با چند صد صفحه امکان پذیر است؟! با فرض امکان پذیر بودن ، استفاده از این روش زمان بر است و به احتمال زیاد برخی از صفحات متناسب هستند.

الگوریتم گوگل پاندا

از سوی دیگر ، الگوریتم Google Panda ، که اکنون نه به عنوان افزونه و به روزرسانی از پیش تعیین شده ، بلکه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از سیاست رتبه بندی گوگل عمل می کند ، مدتی است که بیکار نیست. محتوای سایت های مختلف را ارزیابی می کند ، بنابراین سرعت عمل نیز در این راه بسیار مهم است.

محتوای فهرست بندی شده را بررسی کنید

استفاده از ابزارهایی مانند Copyscape یا ویژگی های Google که محتوای فهرست بندی شده را بررسی می کنند به ما امکان می دهد در صورت وجود شباهت ها و تکراری بین محتوای داخلی سایت یا مثال های خارجی ، آنها را شناسایی کرده و سعی کنیم آنها را حذف کنیم. برای مثال می توانید بگویید که می توانید عبارتی را جستجو کنید

site: domain inurl: کلمات کلیدی در Google ، همه مطالب فهرست بندی شده در یک موضوع خاص در سایت مورد نظر را مشاهده کنید.

روشهای پردازش صفحه با کیفیت پایین

  • روش کار با صفحات بی کیفیت

به طور کلی ، هنگامی که با یک عامل ناخواسته روبرو می شویم ، یا باید آن را به طور کامل از بین ببریم (مانند خاک روی لباس) ، یا قطعات خوب را برداشته و قسمت های ناخواسته را دور بریزیم (به عنوان وسیله ای که مستحق تعمیر است). سالها بازسازی و تخریب شده است ، اما موتور الکتریکی آن سالم و قابل استفاده مجدد است) یا اگر امیدی به احیای آن وجود داشته باشد و مزایای وجود آن بیش از عدم وجود آن باشد ، سازه را تعمیر می کنیم (مانند تعمیر این وسیله برقی). اگر با تغییرات کوچک دوباره زنده شود).

  آپدیت جدید OnePlus 9 و 9 Pro با تغییرات زیادی منتشر شده است
علفهای هرز

هنگام برخورد با صفحات SEO با کیفیت پایین ، باید بدانید که این بخش ها مانند علف های هرز در سایت شما هستند. اگر توجه گوگل به محتوای شما را با آب مقایسه کنیم ، این علفهای هرز بخش قابل توجهی از آن را بدون بهره وری خاص به دست می آورند. در نتیجه ، رسیدگی به امور آنها به معنای خصوصی سازی سایت ، افزایش دید هر یک از آنها و رونق بخشیدن به آن صفحات است.

  • روش اول: صفحات بی کیفیت را حذف کنید

اگر صفحه ای پیدا کردید که حاوی محتوای مفید نیست و با تجزیه و تحلیل آن مطمئن هستید که ترافیک نخواهد داشت ، می توانید با حذف این صفحه به SEO سایت خود کمک کنید. این صفحه بدیهی است که برای مدت طولانی خالی خواهد بود ، بنابراین یا آن را با استفاده از تغییر مسیر 404 به مرتبط ترین مقاله هدایت کنید ، یا از Google با کد وضعیت 410 بخواهید آثار موجود در این صفحه را از فهرست خود حذف کند.

  • روش دوم: noindex صفحه مورد نظر را بسازید

گاهی اوقات می توانید به دلایلی صفحه ای با کیفیت پایین را نگه دارید ، اما به Google بگویید که صفحه را نادیده نگیرد یا در معرض دید مخاطبان قرار ندهد. در مواردی که این صفحه همان صفحه قبلی است ، اما ترافیک سایت را به خود جلب می کند و دارای پیوندهای قدرتمند و م effectiveثر است ، می توانید متا تگ روبات ها را وارد کرده و با عبارت noindex ، تا استفاده از نقاط مثبت دنبال کنید. غیر قابل دسترسی

  • روش سوم: تقویت محتوای موجود

این روش ، که راه حل ترجیحی متخصصان بهینه سازی وب سایت برای مقابله با صفحات سئو بی کیفیت است ، بر تولید محتوا تأکید می کند و ساختار قدیمی را تقویت می کند. به یاد داشته باشید ، این صفحه قدیمی است!

اگرچه قدیمی و جدید به خودی خود به عنوان یک عامل مفید و م forثر برای بهینه سازی سایت در نظر گرفته نمی شوند ، اما اصالت پیوندهای احتمالی آن باعث می شود که ارزش آن نسبت به چنین جوانانی بیشتر باشد و مدتهاست توجه گوگل را به خود جلب کرده است. جذب می کند. در نتیجه ، می توانید با مراجعه به توانایی هایی که از نگارش این مقاله قدیمی به دست آورده اید ، آن را بازنویسی کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید