وارد صفحه اول گوگل شوید

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل: افرادی که دارای وب سایتی در فضای مجازی هستند یا مسئولیت یک وب سایت را بر عهده دارند به خوبی از اهمیت حضور در صفحه اول گوگل آگاه هستند و به دنبال دیدن موارد بیشتر هستند ، اما اگر ده ها راه برای برای رسیدن به این هدف ، مسیرهای کوتاه معمولا محبوب تر هستند.

وارد صفحه اول گوگل شوید

در این راستا ، باید توجه داشت که سئو و مجموعه اقدامات آن اقداماتی نیستند که در کوتاه مدت انجام شوند ، بنابراین اگر راهی پیدا کردید که مغایر با این امر باشد یا شخصی مدعی باشد که می تواند در مدت کوتاهی ، وب سایت شما در بالای نتایج موتورهای جستجو ، به صحت آن شک کنید و از آنچه در ازای این مکان ایده آل اما موقتی از دست می دهید آگاه باشید. در این راستا ، ما تصمیم گرفتیم پیش نیازهای حضور در صفحه اول Google را بررسی کنیم.

چقدر طول می کشد تا رتبه بندی گوگل ما بهبود یابد؟

این که از بهینه ساز سایت بپرسید چقدر طول می کشد تا به صفحه اول گوگل برسید مانند این است که از یک پزشک بپرسید “کی خوب می شویم”؟! با این حال ، پزشک نمی داند که شما در وهله اول بیمار هستید یا نه! اگر چنین است ، بیماری شما چیست ، چقدر پیشرفت کرده است ، بدن شما چه وظایفی دارد که داروها یا درمانها را بر اساس آنها تجویز کند ، و دهها سوال و تردید دیگر. از نظر نتایج اولیه ، نمی توان زمان دقیق قبل از مهارت تولیدکنندگان محتوا ، بودجه ، سطح رقابت در زمینه کار ، مکان فعلی ، ساختار داخلی و سایر عناصر یک سایت را بیان کرد.

  در سال 2022، هر ماه منتظر یک گوشی جدید از OnePlus باشید!

گوگل چقدر رتبه می گیرد؟

الگوریتم های گوگل به طور مداوم و متوالی سایت های مختلف را اسکن می کنند و این قرار دادن در بوته های آزمایشی حداقل چند ماه طول می کشد تا یک سایت از چندین فیلتر عبور کند. در نتیجه ، اگر سایتی در کوتاه مدت دارای مفهوم و ساختار قوی باشد ، حتی اگر کاملاً واقع بینانه باشد ، زیرا این روند باید در دراز مدت ثابت شود ، نتایج خود را در هفته ها نشان می دهد.

به عنوان یک ناظر خارجی ، به نظر می رسد وجود چنین رویه ای چندان بد نیست ، زیرا گام ثابت در ارائه محتوای خوب و حفظ ارتباطات زیرساختی (پیوندها) ، اگر در نظر گرفته نشود ، می تواند ترکیبی از تهیه مواد منفجره و بزرگ باشد. و محتوای پر حجم با محتوای غنی در کوتاه مدت در صدر جدول قرار می گیرد و جایگزین وب سایت هایی می شود که سالها خدمات مفیدی ارائه می دهند. از نظر صاحب وب سایت جدید ، این صعود فوری مطلوب به نظر می رسد ، اما از دیدگاه مدیران وب قدیمی در این زمینه ، چنین روشی حق آنها را سلب می کند. در نتیجه ، گوگل به افراد تازه وارد اجازه صعود به بالای لیست را نمی دهد و مجموعه های قدیمی تر را ترجیح می دهد که ماه ها یا سال ها دائماً محتوای محبوب را در اختیار خوانندگان قرار می دهند.

با توجه به اینکه در نتایج اولیه گوگل جایی برای راه اندازی سایت ها وجود ندارد ، برخی از افراد تلاش خود را رها می کنند و منتظر می مانند تا نتایج اقدامات قبلی خود را ببینند ، سپس به این مسیر می روند که این روش اشتباه بود. و آنها را به هدف نزدیک نکنید. در چنین شرایطی ، این مجموعه ها باید آمادگی کسب نام و اعتماد را داشته باشند و سعی کنند دامنه خود را با رعایت اصول اولیه SEO به گوگل ارائه دهند ، اقدامی که پس از چند ماه آنها را به عضوی از مجموعه های قدیمی تبدیل کرد و فرصت داشت آنها را فراهم می کند.

  اطلاعات خرید آنلاین لوازم جانبی اصلی موبایل

با این حال ، اگر شما نیز می خواهید سایت خود را خراب و تازه کنید ، ممکن است دوباره ضرر کنید ، زیرا در صفحات یک صفحه می توانید محتوایی را پیدا کنید که در جستجوی کلمه خاصی در آن به موقعیت خوبی رسیده است و آن را به طور کامل حذف کنید. خالی کردن یک سایت و از بین بردن داده های مفید می تواند تصویر شما را با هوش مصنوعی گوگل مخدوش کند.

رسیدن به قله گوگل چقدر طول می کشد؟

طبق گزارش اخیر Ahrefs:

 • طول عمر صفحاتی که در 10 نتیجه جستجوی کلیدواژه برتر قرار می گیرند به طور متوسط ​​2 سال است و بیشتر نتایج برتر کنونی گوگل در نظرسنجی های مختلف بیش از 3 سال پیش انجام شده است.
 • در میان 10 نتیجه برتر در هر منطقه مورد مطالعه ، تنها 22 درصد جوانتر از یک سال بودند.
 • از بین تمام صفحات مورد بررسی ، تنها 6 درصد حداقل یک کلمه کلیدی در ده صفحه برتر در یک سال داشتند.
 • از 6 درصد افرادی که فرصت فخر فروشی را در صفحه اول پیدا کردند ، اکثر نتایج تنها بین 2 تا 6 ماه طول کشید تا به این موقعیت رسیدند.

در نهایت ، با توجه به این نتایج ، می توان گفت که 94 درصد از صفحات و وب سایت ها حتی رنگ صفحه اول را در عرض یک سال نمی بینند و فرصتی برای ارائه خود به مخاطبان بالقوه نمی یابند.

چگونه با قرار گرفتن در صفحه اول Google رتبه Google خود را ارتقا دهید

چگونه رتبه گوگل خود را ارتقا دهیم

همانطور که می بینید ، با تلاش و کمی شانس ، در کمتر از 1 سال ، می توانیم جایگاه محکمی در بین 10 نتیجه برتر در زمینه خود پیدا کنیم. در این راستا ، حضور در صفحه اول Google مستلزم اقدامات خاصی است که می توان آنها را به 5 گروه اصلی تقسیم کرد:

 1. ساختار بصری و اطلاعاتی سایت خود را تقویت کنید.
  • انجام تست فنی سئو
  • تغییر محتوای تکراری
 2. سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه کنید.
 3. بهینه سازی سرعت سایت
  • اندازه تصویر
  • ذخیره سازی در مرورگر
  • پردازش اسکریپت
 4. برای دسترسی به صفحه اول Google روی پیوندهای سایت خود کار کنید.
  • اتصالات شکسته را اصلاح کنید
  • اقتباس دقیق متون لنگر
  • یادآوری سایت را به پیوند تبدیل کنید
 5. سئو را در صفحه فراموش نکنید.
  • به Google درباره ماهیت صفحات خود بگویید.
  • عنوانهای منحصر به فرد ، کوتاه و توصیفی ایجاد کنید.
  • توضیحات متا جذاب و توصیف شده بنویسید.
  تاریخچه بسته بندی از انگلستان و عرضه آن در سراسر جهان

دیدگاهتان را بنویسید