کلیدواژه SEO موتور جستجوگر SEO

کلیدواژه سئو: سئو و بهینه سازی سایت به عنوان یک حرفه از آن دسته مشاغلی است که بسیاری از افراد معنی و ماهیت آن را نمی دانند و همه افرادی که در این زمینه فعال هستند پس از ذکر عنوان کار خود به توضیح عادت کرده اند. هر دو در مورد آن صحبت می کنند و اینکه دقیقاً چه کاری انجام می دهد.

در این راستا ، به عنوان رویدادی که بارها برای من اتفاق افتاده است ، بارها سعی کرده ام این فعالیت و تأثیرات آن را برای افراد مختلف توضیح دهم ، اما همیشه به معنی کلمه کلیدی SEO و نیاز به ذکر آن در نتیجه این است که برای من روشن شد که SEO حتی بدون کلمه کلیدی یا پیوند به آن قابل تعریف نیست.

وقتی به نتیجه SEO یک سایت به عنوان افزایش پایه ذکر شده در بین نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو نگاه می کنیم ، همیشه این س arال مطرح می شود که در ازای جستجو چه کاری انجام می شود؟ وجه مشترک بین وب سایت های این دسته چیست؟ چگونه Google زمینه کسب و کار شما را شناسایی می کند؟

کلمه کلیدی SEO

برای پاسخ به این سوالات ، بهینه سازی سایت SEO شامل یک یا چند کلمه کلیدی یا عنوان کلمه کلیدی است که به Google اطلاعاتی در مورد محتوا و موضوع سایت می دهد.

در نتیجه ، بین سایت هایی که از این کلمه یا عبارت به عنوان کلید واژه استفاده می کنند ، طبقه بندی می شود. با توجه به این توضیح ، س questionsالات یا جستجوهای مرتبط در مورد یک کلمه کلیدی در SERP ظاهر می شود ، رقابت از طریق سایت های شریک شامل بهبود شرایط بخش متصل به آن کلید واژه است و در نهایت همه فعالیت های سایت – به ویژه تولید محتوا – برای تقویت آنها انجام می شود. به

  تاریخ عرضه پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو اعلام شد

بنابراین می توان گفت کلمات کلیدی سایت عبارت اصلی هستند که موضوع کسب و کار شما را توصیف می کنند. از دیدگاه دیگر ، کلمه کلیدی SEO را می توان یکی از جستجو شده ترین واژه هایی دانست که کاربران اینترنت در یک زمینه خاص نشان داده اند و بنابراین اعلام کرده اند که می خواهند به این پدیده دست یابند ، تحقیقی که این پیام را به مشاغل مختلف می دهد. مشتریان آنها بیش از هر چیز به دنبال چیزی هستند که باید روی آن تمرکز کنند.

برخی از سوالات متداول در مورد کلمات کلیدی SEO

  • آیا هر سایت فقط یک کلمه کلیدی دارد؟ خیر ، این عدد می تواند دو یا حتی سه رقمی باشد. اما متناسب با هزینه SEO در هر کلمه ، تعداد اعضای تیم پشتیبانی ، زمان مورد نیاز برای بارگذاری و قرار دادن آنها در صفحه اول ، انرژی مصرف شده و چالش هایی که برای میزبان و دامنه بوجود می آید ، این تعداد معمولاً یک عدد معقول به طور کلی ، ممکن است سایتی با کلمه کلیدی معمولی ، با حدود 5 کلمه کلیدی مورد نظر ، با 10 کلمه کلیدی موثر و بیشتر وجود داشته باشد.
  • آیا این کلمه باید تک واژه باشد؟ خیر ، یک عبارت کلیدی ، همانطور که از نامش پیداست ، می تواند ترکیبی از چندین کلمه باشد. هرچه تعداد کلمات بیشتر باشد ، شانس پر شدن سایت بیشتر است ، اما در عوض مخاطب باید دقیقاً همان کلمات را جستجو کند ، که از محبوبیت کلمات کلیدی می کاهد.
  Galaxy S21 FA بالاخره آمد. همان طور که انتظار داشتیم!

با درک اهمیت کلمه کلیدی برای SEO ، اکنون باید راه هایی برای شناسایی آن پیدا کنیم.

نحوه یافتن کلمه کلیدی برای SEO

اکنون که می دانیم کلمه کلیدی چیست ، چگونه آن را پیدا کردیم ، چگونه می دانیم که این عبارت کامل است و کسب رتبه در آن منجر به رونق کسب و کار ما می شود؟

موضوع

  1. موضوع

مهم نیست که شما به دنبال کلمه کلیدی وب سایت هستید یا مقاله هفتگی! برای یافتن موضوع مورد نظر ، ابتدا باید تمام جنبه های آن را ارزیابی کنید.

به یاد داشته باشید که داشتن نقشه بدون اطلاع از مکان فعلی شما را به مقصد نمی رساند.

در مورد کلمات کلیدی وب سایت ، از خود بپرسید که موضوع فعالیت سایت دقیقاً چیست؟

هدف از راه اندازی آن چیست؟

در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

هدف آن چه محصول یا خدمتی است؟ و

همچنین در مورد موضوع متن از خود بپرسید ، آیا این موضوع توسط عموم مردم زیر سوال رفته است؟ آیا تصمیمات شما درد آنها را درمان می کند؟

آیا آنچه می گویید با سایر منابع موجود متفاوت است و موضوعات جدیدی را آشکار می کند یا همان کلمات را به شیوه ای متفاوت تکرار می کند؟

  1. جمع آوری موضوعات

لیستی از تمام کلمات و عباراتی که فکر می کنید برای تجارت شما مناسب است و می خواهید ارائه دهید تهیه کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید موقعیت وب سایت مدرسه زبان را بهینه کنید ، از اصطلاحاتی مانند مدرسه زبان انگلیسی ، آموزش زبان ، دوره های زبان انگلیسی ، دوره فشرده آیلتس ، مدرسه آیلتس و غیره استفاده کنید. و همه آنها را بنویسید

  1. گزینه های موجود را جستجو و تحلیل کنید

ما می دانیم که به دلیل محدودیت های ذکر شده نمی توان روی همه کلمات کلیدی کار کرد ، از سوی دیگر ، و در طول خبر خوب گاهی اوقات تقویت یک کلمه کلیدی می تواند موقعیت چندین عبارت دیگر را بهبود بخشد.

  تاریخ عرضه کارت گرافیک RTX 3090 Ti مشخص شده است

به عنوان مثال ، اگر در مثال بالا ، سایت با کلمه کلیدی “مدرسه انگلیسی” روبرو شده و رتبه خوبی کسب کند ، در جستجوی عبارتی مانند “مدرسه انگلیسی ارزان” در درجه اول و رتبه قابل قبول بسیار محتمل است. نتایج قابل مشاهده است

در نتیجه ، با استفاده از کنسول جستجوی گوگل ، نرم افزار یا سایت های سنجش و اندازه گیری تراکم کلمات و در نهایت ، با جستجو و مرور کلمات موتورهای جستجو که قبلاً مورد بررسی قرار گرفته اند ، بهترین گزینه موجود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید