آیفون 14 دارای 2 ترابایت فضای ذخیره سازی خواهد بود!

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

اپل به تازگی گوشی های آیفون 13 را معرفی کرده است و هنوز حدود یک سال با عرضه سری آیفون 14 فاصله داریم ، اما شایعات در مورد نسل بعدی آیفون از قبل شروع شده است! در مورد دوم ، ادعا می شود که اپل قصد دارد حداکثر فضای ذخیره سازی را در گوشی های خود در سال آینده دو برابر کند. با دی جی باشید.


بیشتر بخوانید:


امسال ، اپل حداکثر فضای ذخیره سازی را نسبت به سال گذشته دو برابر کرد و iPhone 13 Pro و Pro Max را با 1 ترابایت حافظه داخلی روانه بازار کرد. بنابراین ، اگر اخبار امروز درست باشد ، سال آینده شاهد عرضه مدل های آیفون 14 با 2 ترابایت حافظه داخلی خواهیم بود!

منبع دقیق مدل 2 ترابایت را مشخص نکرده است ، اما به احتمال زیاد در نسخه های Pro و Pro Max چنین حجم زیادی از فضای ذخیره سازی و حداکثر ظرفیت سایر مدلها از 512 گیگابایت تا 1 ترابایت مشاهده می شود. افزایش خواهد یافت.

آیفون 14

اما 2 ترابایت فضا برای یک گوشی بسیار زیاد است و مشخص نیست چرا اپل تصمیم گرفت چنین تغییری را در آیفون سال آینده ایجاد کند. البته ما فرض می کنیم که بهبود کیفیت دوربین و ویژگی هایی که به آن اضافه می شود ، حجم عکس ها و فیلم ها را افزایش می دهد ، بنابراین فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز است. در حقیقت ، امسال نیز می بینیم که ویدیوی ProRes با وضوح 4K با سرعت 30 فریم بر ثانیه به حداقل 256 گیگابایت حافظه در مدل های Pro و Pro Max نیاز دارد و فیلمبرداری 128 گیگابایتی به رزولوشن 1080p با سرعت 30 فریم بر ثانیه محدود شده است. ..

  برترین گوشی های اندرویدی ماه گذشته از نظر AnTuTu

البته دوباره به شما یادآوری می کنیم که این اطلاعات رسمی نیست و اپل آن را تأیید نکرده است. از سوی دیگر ، همانطور که گفتیم ، هنوز راه زیادی تا معرفی سری آیفون 14 باقی مانده است و امکان تغییر در ویژگی های نهایی وجود دارد.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید