برخاستن از قبر! Galaxy S21 FA در دسترس خواهد بود

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

شایعات در مورد لغو Galaxy S21 FE 5G اغراق آمیز بود و این تلفن همراه با سری S22 در پایان دسامبر 2021 یا ژانویه 2022 منتشر می شود. این را یکی از نمایندگان برجسته دنیای تلفن همراه Ice Universe اعلام کرد ، و افشاگری دیگری توسط سامسونگ اعلام شد.

باید بدانید که سامسونگ نام Galaxy S21 FA را از صفحات پشتیبانی خود حذف کرده است. تغییرات قابل توجهی در این زمینه صورت نگرفته است و نام گوشی هنوز در بخش پشتیبانی سامسونگ دیده نمی شود ، اما وب سایت شعبه انگلیسی این شرکت اعلام کرد که با خرید S21FA به خریداران هدیه ای غافلگیرانه خواهد داد. در هلند ، کسانی که این گوشی را خریداری می کنند ، یک حساب حق بیمه 4 ماهه رایگان YouTube دریافت می کنند.

Samsung Galaxy S21 FA
تصویر پیش نمایش غیر رسمی Galaxy S21 FA

با این اوصاف ، نسخه جدید Fan آماده به نظر می رسد! با این حال ، سامسونگ هرگز در مورد لغو آن چیزی نگفته است. اما هنوز این س isال مطرح است که چرا سامسونگ قصد دارد این گوشی محبوب را با سری S22 ارائه دهد و به نوعی آن را زیر سایه پرچمداران خود قرار دهد؟!

در پاسخ به س aboveال فوق ، باید گفت که ممکن است اوضاع آنطور که ما فکر می کنیم نباشد! در حقیقت ، اگر اخبار منتشر شده امروز صحت داشته باشد ، عرضه سری Galaxy S22 به تعویق افتاده و به پایان ماه فوریه و کنگره جهانی موبایل 2022 موکول شده است. بنابراین ، قبل از ورود پرچمداران جدید سامسونگ ، Galaxy S21FA دارای یک ماه برای فروش و خارج شدن از سایه نسل بعدی تلفن ها.

قاصدک 24
با من

  نقد و بررسی بازی Shovel Knight Dig

دیدگاهتان را بنویسید