تاریخ عرضه پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو اعلام شد

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

گوگل سرانجام به حدس و گمان در مورد زمان عرضه پیکسل جدید پایان داد و رسما اعلام کرد که پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را در 27 اکتبر معرفی می کند. با دی جی همراه باشید.

سری Pixel 6 با تراشه داخلی گوگل

بر اساس حساب رسمی Google در توییتر (ساخته شده توسط گوگل) ، رویداد راه اندازی Pixel Fall در 19 اکتبر ساعت 10:00 به وقت محلی (20:30 به وقت ایران) برگزار می شود و گوشی های سری Pixel 6 در آن قرار خواهند گرفت. آشکار شود این گوشی ها همچنین اولین دستگاه های مبتنی بر اندروید 12 خواهند بود.

رویداد کشف پیکسل 6

گوگل همچنین یک میکروسایت ویژه برای رویداد آینده منتشر کرده است که موتور جدیدی را بر اساس تصاویر پس زمینه جدید و عناصر رابط کاربری نمایش می دهد ، اما هیچ یک از ویژگی های جدید سری Pixel 6 را نشان نمی دهد.

البته اخیراً گوگل تصاویر رسمی گوشی های جدید پیکسل را منتشر کرده است که اطلاعات خوبی در مورد این محصولات ارائه می دهد. همچنین قبلا اعلام شده بود که گوشی های سری Pixel 6 برای اولین بار از تراشه داخلی گوگل که به Tensor معروف است استفاده خواهند کرد. با این حال ، زمان زیادی تا رویداد در Google باقی نمانده است و مطمئناً اطلاعات بیشتری در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

قاصدک 24
با من

  Honor X9 با پردازنده اسنپدراگون 695 معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید