شبکه های اینستاگرام ، واتس اپ و فیس بوک قطع شدند!

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

به مدت یک ساعت ، تمام پلتفرم های متعلق به فیس بوک ، از جمله اینستاگرام ، واتس اپ و البته خود شبکه اجتماعی فیس بوک ، غیرقابل دسترسی شده اند و دسترسی به آنها به هیچ وجه امکان پذیر نیست ، چه موبایل و چه وب! به گفته کاربران در سراسر جهان ، هنگام بازدید از این شبکه ها پیام های خطایی مانند “متأسفیم ، مشکلی پیش آمد” یا “خطای سرور 5xx” نمایش داده می شود.

به گفته Downdetector و توییتر ، این خاموشی بر همه سیستم عامل های متعلق به فیس بوک تأثیر گذاشته و به نظر می رسد حدود ساعت 7:10 بعد از ظهر به وقت ایران آغاز شده است. اخبار مربوط به این پلتفرم ها به سرعت به شبکه هایی مانند توییتر سرایت کرد و کاربرانی که در این شبکه ها جمع شده بودند از این موضوع مطلع شدند! در همین حال ، هشتگ # DeleteFacebook # بسیار داغ شده است و منتقدان سیاست های فیس بوک آن را به فال نیک گرفته اند!

در ادامه ادامه شبکه های اینستاگرام ، واتس اپ و فیس بوک ، بیانیه هایی توسط این شرکت ها منتشر شد که در زیر می خوانید:

بیانیه واتس اپ:

ما می دانیم که برخی از افراد در حال حاضر با WhatsApp مشکل دارند. ما در تلاش هستیم تا همه چیز به حالت عادی برگردد و در اسرع وقت به شما اطلاع می دهیم.

بیانیه فیس بوک:

ما می دانیم که برخی از افراد در دسترسی به برنامه ها و محصولات ما مشکل دارند. ما سعی می کنیم در اسرع وقت اوضاع را به حالت عادی برگردانیم و از مشکل پیش آمده عذرخواهی می کنیم.

این در حال حاضر آخرین اطلاعات موجود از Instagram ، WhatsApp و Facebook است. باید دید نتیجه تحقیقات چه می شود و آیا دلیل قطعی ارائه می شود یا خیر.

قاصدک 24
با من

  مبارزه با رئیس هارلی کوین در تریلر جدید بازی Gotham Knights

دیدگاهتان را بنویسید