مایکروسافت آخرین نسخه ویندوز 11 را منتشر کرد

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

مایکروسافت امروز جدیدترین و پایدارترین نسخه ویندوز 11 را در سراسر جهان منتشر کرد. این نسخه جدید ویندوز ، که تغییر ظاهری نسبتاً چشمگیری دارد ، به عنوان یک به روزرسانی رایگان برای رایانه های سازگار با ویندوز 10 در دسترس خواهد بود.با دی جی همراه باشید.

برای ارتقاء رایانه خود به ویندوز 11 ، باید منتظر بمانید تا به روزرسانی از طریق قسمت Windows Update در دسترس قرار گیرد. البته همه کاربران از امروز نمی توانند همزمان ویندوز جدید را بارگیری کنند و اگر رایانه شما تمام الزامات و پیش نیازهای لازم را داشته باشد ، به روز رسانی ها در هفته های آینده در اختیار شما قرار می گیرد.

به روز رسانی ویندوز 11
به روز رسانی ویندوز 11 در هفته های آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

راه دیگر نصب ویندوز 11 بارگیری برنامه Windows 11 Assistant از وب سایت مایکروسافت است. این برنامه مشابه نسخه قبلی منتشر شده برای ویندوز 10 عمل می کند و به روز رسانی را برای شما بارگیری می کند. پس از اتمام بارگیری ، می توانید در اوقات فراغت و هر زمان که فرصت داشتید مراحل نصب را آغاز کنید.

همچنین می توانید ابزار ایجاد دستگاه USB را از وب سایت مایکروسافت بارگیری کنید ، که به شما امکان می دهد تمام فایل های لازم را در درایو فلش USB ذخیره کرده و از آن برای نصب ویندوز 11 از پایگاه داده و محیط BIOS استفاده کنید. همچنین می توانید فایل ISO این نسخه از ویندوز را بارگیری کرده و بر روی DVD رایت کنید ، که برای سیستم های قدیمی با درایو DVD مناسب است.

ویندوز 11

ویندوز 11 با تعدادی تغییر همراه است ، از جمله رابط کاربری بهبود یافته با نوار وظیفه و منوی استارت ، ابزارها ، برنامه جدید مایکروسافت استور با پشتیبانی از برنامه های اندروید (که در آینده اضافه می شود) ، تم های جدید و گروه های مدیریت همزمان از وی به چندین برنامه و پنجره اشاره کرد. اگر می خواهید در مورد ویژگی های جدید ویندوز 11 بیشتر بدانید ، می توانید این مقاله را بخوانید.

قاصدک 24
با من

  مشخصات اصلی شیائومی 12 لایت که توسط FCC فاش شده است

دیدگاهتان را بنویسید