مک بوک پرو جدید اپل با تراشه M1X در راه است

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

اپل معمولاً مک های جدید خود را هر اکتبر رونمایی می کند ، به این معنی که ما به معرفی مدل های جدید بسیار نزدیک هستیم. بر اساس گزارش اخیر مارک گورمن ، یک منبع نزدیک به اپل ، این شرکت روی تراشه جدید خود به نام M1X کار می کند و مک بوک پرو جدیدی را با این تراشه معرفی خواهد کرد. همچنین شایعه شده است که امسال یک مک مینی رده بالا به مک اپل اضافه خواهد شد. با دی جی باشید.

البته از آنجا که تراشه اپل در دو مدل تولید می شود ، انتظار می رود شاهد معرفی دو مک بوک پرو باشیم. هر دو مدل دارای یک پردازنده 10 هسته ای هستند ، هشت هسته برای کارهای سنگین و دو هسته برای قدرت کم برای کارهای سبک و صرفه جویی در انرژی. در واقع ، تفاوت بین دو مدل مک بوک پرو در GPU آنها خواهد بود که شامل 16 یا 32 هسته پردازنده است.

مک بوک پرو

گورمن معتقد است ، همانطور که از طرح نامگذاری M1X استنباط می شود ، تراشه احتمالاً نسخه بهتری از M1 با عملکرد گرافیکی بهتر است. بنابراین ، نباید انتظار یک تراشه کاملاً جدید با عملکرد بسیار بیشتر از نسل کنونی را داشت.

طبق شایعات قبلی ، مک بوک پرو جدید اپل احتمالاً پورت های بیشتری از جمله جایگاه کارت SD و درگاه HDMI را ارائه می دهد و همچنین از شارژر بی سیم MagSafe پشتیبانی می کند. احتمال تغییرات اساسی در طراحی لپ تاپ نیز افزایش یافته است.

قاصدک 24
با من

  تصاویر رسمی Moto Edge 30 و Moto G5 G (2022) لو رفت

دیدگاهتان را بنویسید