کنفرانس مطبوعاتی برای مدیران و بنیانگذاران کلینیک راه اندازی برگزار شد

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

انتخاب پزشک خوب برای بیماران یکی از مشکلاتی است که همه افراد در طول زندگی با آن روبرو هستند و تناوب چالشی است که افراد را در این راه نگران می کند. کلینیک یک شرکت نوپا است که سعی کرده این مشکلات را با سهولت در بررسی و گرفتن نوبت پزشک حل کند. در همین راستا و برای شروع این امر در جامعه ، یک نشست خبری مدیران و بنیانگذاران کلینیک استارتاپ ، ارائه دهنده خدمات بهداشتی آنلاین ، روز یکشنبه 1 اکتبر 1400 به صورت آنلاین برگزار شد.

در آغاز این رویداد ، محسن صدر ، موسس و مدیرعامل کلینیک وی با اشاره به وضعیت صنعت مراقبت های بهداشتی دیجیتال در ایران و جهان و اهمیت ارتباط دولت و استارت آپ ها در دوران تاج ، گفت:

“پیشرفت و دستاوردهای کلینیک به عنوان یکی از بازیگران مهم در صنعت مراقبت های بهداشتی دیجیتال در ایران ، و همچنین آزمایش و خطا ، نشان داده است که دولت ها می توانند با تکیه بر داده های کلان با داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، سیستم مراقبت های بهداشتی را تقویت کنند. به “خسارت هایی را که بحرانی مانند تاج به این سیستم وارد می کند خنثی کنید.”

مدیر کلینیک با اشاره به ماهیت “پزشک محور” سیستم مراقبت های بهداشتی ایران گفت: در بحران اخیر ، داده های ارزشمند از استارت آپ ها می توانند به سیستم نظارتی مراقبت های بهداشتی خدمت کرده و آسیب های ناشی از این همه گیری را به حداقل برسانند. تا آنجا که تقریباً 30 درصد کاهش تلفات و 20 درصد کاهش هزینه های عمومی صورت گرفته است. “نه تنها مقامات از این امر استقبال نکردند ، بلکه حتی سنگ هایی نیز به سمت شرکت های نوپا مانند کلینیک پرتاب شد که خود به خود خدمات ارائه می کردند.”

  نسخه ویژه گلکسی زد فلیپ 3 برای بازی های المپیک زمستانی 2022 رونمایی شد.

کنفرانس مطبوعاتی برای مدیران و بنیانگذاران کلینیک راه اندازی برگزار شد

نکته جالب دیگر که بنیانگذار این استارتاپ به آن اشاره کرد این بود که با خواندن داده ها برای سیستم می توان برخی موج بیماری ها را پیش بینی و از آنها جلوگیری کرد و بار کادر پزشکی را از بین برد. به عنوان مثال ، ما می توانیم به طور تقریبی و گاهی دقیقاً بگوییم که تاج در حال حاضر در کشور یا شهر رشد می کند و موج بعدی از کجا شروع می شود. این می تواند توصیه هایی در مورد سیاست های قرنطینه و پیشگیری از شرایط اضطراری ارائه دهد ، که راهنمای موثری برای دولت بوده است. “این قابلیت ها از طریق آزمایش آنلاین تاج کلینیک و با شناسایی آدرس IP کاربران و حتی تلفن مورد نظر آنها توسط نهادهای مسئول ایجاد شده است.”

محسن صدر در ادامه به بررسی وضعیت صنعت سلامت دیجیتال در جهان و ایران پرداخت و با اشاره به اینکه 15 درصد از صنعت سلامت دیجیتال در جهان دیجیتالی است ، گفت:

خدمات مختلفی مانند خدمات پزشکی از راه دور ، آزمایش و خدمات پاراکلینیکی از راه دور ارائه می شود ، اما این رقم در ایران کمتر از نیم درصد است. »

وی گفت: “با وجود سرمایه گذاری های شرکت های نوپا و صدم رشد آنها ، این میزان هنوز در مقایسه با رشد جهانی بسیار پایین است.” در همین حال ، صنعت بهداشت دیجیتال توانسته مفهوم عدالت بهداشتی و دسترسی سریع به متخصصان و توسعه شاخص های سلامت را تقریباً در تمام نقاط کشور نشان دهد. این مهم است زیرا 40 درصد از کل پزشکان متخصص در تهران هستند. علاوه بر این ، در برخی از مراکز استان به ازای هر 10 هزار نفر 15 نفر متخصص و در شهرهای دیگر به طور متوسط ​​تعداد متخصصان کمتر از سه نفر است. “این به وضوح ما را از نیاز به پشتیبانی از سیستم عامل ها و نقش آنها در ارائه سریع خدمات به مردم و کاهش هزینه های سفر ، زمان انتظار در مطب ها و کلینیک ها یادآوری می کند.”

  سیستم خنک کننده جدید شیائومی با نام Loop LiquidCool معرفی شد

پس از این کنفرانس مطبوعاتی ، Amirina Zamanyan ، مدیر بازاریابی کلینیک وی با ارائه آمار و اطلاعات مربوط به کلینیک و تجزیه و تحلیل و بررسی داده های دیجیتالی موجود در آن بستر گفت: “و 450،000 نفر از 70 شهر و روستا در این آزمایش شرکت کردند.”

وی گفت: “در یک نقطه ، ما یک شماره تلفن رایگان برای شروع سال 1400 با تماس با یک پرستار برای بررسی علائم کرونر ایجاد کردیم.” در این فرایند ، پس از اینکه ما پاسخ های اولیه را دادیم ، پزشک مجبور شد در صورت لزوم با بیمار تماس بگیرد و در صورت وجود شبهه تاج گذاری ، کمک های لازم را ارائه دهد. “

شایان ذکر است که این کلینیک یکی از قدیمی ترین استارت آپ هایی است که کار خود را در زمینه نوبت دهی در مطب پزشکان آغاز کرده و سپس بستر خود را برای ارائه تعدادی خدمات پزشکی از راه دور از جمله مشاوره آنلاین ، خدمات آزمایش خانگی ، آزمایش PCR گسترش داده است. در قرار دادن خانه و در دستور کار آن در آینده ، این راه اندازی به یکی از کاملترین پلتفرم ها برای خدمات پزشکی از راه دور کامل تبدیل می شود.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید