نهمین ماراتن برنامه نویسی موبایل در نوامبر امسال برگزار می شود

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

نهمین ماراتن برنامه نویسی موبایل در دانشگاه فنی شریف ، به عنوان بزرگترین و معتبرترین رویداد در زمینه برنامه نویسی تلفن همراه ، از 20 تا 22 نوامبر 1400 به صورت غیابی برگزار می شود.

ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه در کشور توسط گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شریف ، دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در زمینه برنامه نویسی تلفن همراه برگزار می شود.

نهمین ماراتن دولتی برنامه نویسی تلفن همراه

این مسابقات با حضور گسترده برنامه نویسان حرفه ای از سراسر کشور و همکاری بی نظیر مجموعه های خصوصی و عمومی از سال 2011 در کشور برگزار می شود.

لازم به ذکر است که این رویداد یکی از بزرگترین ، معتبرترین و باتجربه ترین مسابقات در زمینه برنامه نویسی موبایل است که با هدف شناسایی ایده های اصیل و خلاق و همچنین شناسایی برنامه نویسان با استعداد و ممتاز در کشور و ورود به بازار کار برگزار خواهد شد

نهمین ماراتن دولتی برنامه نویسی تلفن همراه

در ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه ، تیم های توسعه دهنده دو روز فرصت دارند تا نسخه اولیه برنامه تلفن همراه را در مناطقی که توسط کمیته ارتباطات صنعت رقابت مشخص شده است به تیم داوری ارائه دهند.

نهمین ماراتن دولتی برنامه نویسی تلفن همراه

به گزارش روابط عمومی ، رویداد ثبت نام این مسابقات آغاز شده و تا 15 آبان ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است تیم های برتر مسابقه علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیرنقدی ، شانس بسیار خوبی برای استخدام در شرکت های معتبر فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهند داشت. بنابراین ، از همه ذینفعان این حوزه دعوت می شود تا در این رویداد بزرگ شرکت کنند.

  Galaxy S22 Ultra روشن ترین صفحه نمایش را خواهد داشت!

همچنین برای ثبت نام در مسابقات و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه کنید یا با شماره تلفن 5-66028963-021 با دبیرخانه رویداد تماس بگیرید.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید