سامسونگ این هفته چه محصولاتی را ارائه خواهد کرد؟!

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

دیروز ، سامسونگ با تأیید رویداد جدید Unpacked خود ، به نام Unpacked Part 2 در 20 اکتبر (28 اکتبر) ، همه را شگفت زده کرد. هفته آینده هفته ای شلوغ از نظر معرفی محصولات جدید به دنیای فناوری خواهد بود و حالا سامسونگ برای معرفی محصولات جدید خود در این هفته به شرکت هایی مانند اپل و گوگل پیوسته است. با دی جی باشید.

پس از اعلام رویداد جدید توسط سامسونگ ، همه نگاه ها دوباره به سمت Galaxy S21 FE بود و بسیاری تصور می کردند که شرکت کره ای بالاخره قصد دارد از این گوشی به طور رسمی رونمایی کند. چندین ماه است که شایعات زیادی در مورد Galaxy F21FE وجود دارد و چندین گزارش از تاخیر یا لغو آن به دلیل بحران کمبود تراشه منتشر شده است. به هر حال ، اگر شما یکی از کسانی هستید که انتظار دارید Galaxy F21FE ستاره رویداد این هفته سامسونگ باشد ، به نظر می رسد که باید در نتیجه گیری خود تجدید نظر کنید!

Samsung Galaxy F21 FA

بر اساس یک سری توییت های منتشر شده امروز ، ظاهراً تولید انبوه Galaxy F21FE به ماه دسامبر موکول شده است ، بنابراین بدیهی است که سامسونگ نمی تواند محصولی را که هنوز چند ماه از تولید آن می گذرد ، معرفی کند. بر این اساس ، برخی منابع ژانویه را سال خوبی برای معرفی Galaxy F21FA می دانند و حتی یکی از آنها تاریخ دقیق آن را ذکر کرده و 11 ژانویه را اعلام می کند.

اگر این اتفاق بیفتد ، رویداد هفته آینده سامسونگ حتی مرموزتر خواهد بود و مشخص نیست که شرکت قصد دارد چه محصول یا محصولاتی را معرفی کند. علاوه بر این ، اگر Galaxy F21FA در ماه ژانویه معرفی شود ، می توان گفت که شایعات قبلی ادعا می کنند که ارائه گوشی های سری Galaxy S22 به ماه فوریه موکول شده است تا مکانی برای فروش خوب Galaxy F21FA مهیا شود. منطقی

قاصدک 24
با من

  موتورولا اج X30 در بازارهای جهانی موتورولا اج 30 پرو نامیده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید