سه فضانورد چینی با موفقیت وارد ایستگاه فضایی این کشور شدند

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

سه فضانورد چینی روز شنبه برای طولانی ترین اقامت فضایی در این کشور به فضا رفتند. آنها به مدت شش ماه در ایستگاه فضایی تازه تاسیس چین Tianhe خواهند ماند و در این مدت چندین پیاده روی فضایی انجام خواهند داد. این سه فضانورد ژائی ژانگ و یی گوانگ فو و همچنین وانگ یاپینگ هستند و خانم وانگ اولین زنی است که پا به ایستگاه فضایی جدید چین گذاشت. با دی جی باشید.

فضانوردان چینی

آژانس فضایی چین در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که فضانوردان چینی به عنوان بخشی از ماموریت شنژو -13 که فرمانده آن شی جین پینگ است ، به فضا پرتاب می شوند. فضانوردان دیروز از مرکز پرتاب ماهواره جیوچوان در صحرای گبی در شمال غربی چین با فضاپیمای شنژو -13 که توسط موشک Long March-2F حمل می شد ، پرتاب شدند. به گزارش خبرگزاری دولتی شینهوا ، موشک حامل فضانوردان چینی ساعت 12:23 بعد از ظهر به وقت پکن شنبه 16 اکتبر شلیک شد.

خدمه در ساعت 6:56 صبح به وقت پکن به ایستگاه فضایی رسیدند و فضاپیمای آنها به طور کامل به واحد اصلی ایستگاه فضایی متصل شد. این فضاپیما به همراه دو فضاپیمای دیگر بار دیگر در ایستگاه فضایی چین فرود آمد و سه فضانورد ساعت 9:58 صبح به وقت پکن به ایستگاه رسیدند.

فضانوردان چینی در حال پرواز هستند

سه فضانورد چینی در طول اقامت خود در ایستگاه فضایی کشورشان ، فناوری های جدیدی را آزمایش خواهند کرد که برای ساخت بقیه ایستگاه به عنوان بازوی روباتیک مورد استفاده قرار می گیرد. آنها همچنین باید دو یا سه ماموریت فضایی در طول ماموریت خود داشته باشند و خانم وانگ می تواند اولین زن فضانورد در چین (به معنای واقعی کلمه یک مسافر فضایی) شود.

قاصدک 24
با من

  فناوری واقعیت مجازی چه نقشی در درمان اختلالات روانی مانند اختلال استرس پس از سانحه دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید