فیس بوک به زودی نام خود را تغییر می دهد!

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

خبرگزاری Verge فاش کرد که فیس بوک به دنبال نام جدیدی است و قصد تغییر نام تجاری را دارد! طبق اسناد به دست آمده از یک منبع ناشناس ، تغییر نام فیس بوک گامی در جهت ایجاد یک فرا مجازی (دنیای مجازی) است و نام جدید در کنفرانس سالانه Connect در 28 اکتبر (6 نوامبر) مورد بحث قرار می گیرد. با دی جی باشید.

احتمالاً به زودی نام فیس بوک تغییر می کند تا دید شرکت در افق رسانه های اجتماعی روشن شود و به غلبه بر مشکلات فعلی کمک کند. پس از تغییر نام تجاری ، به احتمال زیاد شبکه اجتماعی فیس بوک با همین نام همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد و مانند اینستاگرام ، WhatsApp و Aquiuls یکی از محصولات شرکت مادر (که نام جدیدی خواهد داشت) خواهد بود. به

فیس بوک

در اوایل هفته جاری ، فیس بوک از ایجاد 10 هزار شغل جدید در اتحادیه اروپا در تلاش برای ایجاد به اصطلاح خبر داد “متاویر”. این کلمه چندین دهه است که توسط سایر شرکت های فناوری استفاده می شود ، اما اکنون به نظر می رسد که فیس بوک قصد احیای آن را دارد و بعید است حتی Metawares را به عنوان نام اصلی این شرکت انتخاب کند.

پیشنهاد دیگر برای نام آینده فیس بوک Horizon است. گمانه زنی ها پس از تغییر نام فیس بوک برای پلت فرم بازی واقعیت مجازی خود Horizon Worlds برای انتشار Horizon فاش شد. باز هم ، بعید است این تغییر نام تاثیری بر مارک های مرتبط داشته باشد و فقط به عنوان یک چتر برای همه آنها عمل می کند. یعنی چیزی شبیه به Alphabet Inc. که شرکت مادر مارک های معروف مانند Google ، Calico ، DePayMand ، Wimo ، X و .. است.

قاصدک 24
با من

  AnTuTu لیست بهترین گوشی های اندرویدی دسامبر 2021 را منتشر کرده است

دیدگاهتان را بنویسید