ترامپ از راه اندازی شبکه اجتماعی خود با نام TRUTH Social خبر داد!

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

گروه رسانه ای و فناوری ترامپ (TMTG) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به زودی شبکه اجتماعی شخصی خود را با نام TRUTH Social راه اندازی می کند.

نسخه بتای شبکه اجتماعی جدید ترامپ قرار است ماه آینده منتشر شود و فقط برای کسانی که پیوند دعوت نامه دارند در دسترس خواهد بود. بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، انتظار می رود نسخه نهایی شبکه در سه ماهه اول سال 2022 منتشر شود.

پس از وقایع ابتدای سال ، هنگامی که طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا حمله کردند و سعی کردند از تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری جلوگیری کنند ، دونالد ترامپ برداشته شد و تقریباً از تمام شبکه های اجتماعی اخراج شد. از آن زمان ، او آزادی بیان در رسانه های اجتماعی آمریکا را زیر سوال برده و قول داده است که یک شبکه اجتماعی جدید راه اندازی کند.

دونالد ترامپ

ترامپ امروز در بیانیه ای گفت:

من TRUTH Social و TMTG را برای مقابله با استبداد فناوری بزرگ ایجاد کردم. ما در دنیایی زندگی می کنیم که طالبان حضور گسترده ای در توییتر دارند ، اما رئیس جمهور مورد علاقه شما در ایالات متحده ساکت است.

بر اساس این بیانیه ، برنامه اجتماعی TRUTH از طریق یک شرکت جدید در نتیجه ادغام گروه رسانه ای و فناوری Trump با Digital World Acquisition Corp.

قاصدک 24
با من

  Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید