هالووین چیست و چگونه ظاهر شد؟

خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

مردم مدتهاست به سنت ها و آداب و رسومي كه منشاء تاريخي هر كشور را تعيين مي كنند ، پايبند بوده اند ، آداب و رسومي كه ريشه در فرهنگ و اعتقادات دارد. یکی از این آیین ها جشن هالووین است. امروز ، به بهانه تعطیلات آینده هالووین ، تصمیم گرفتیم تاریخچه این جشن را هر چند به طور مختصر مرور کنیم.

هالووین یکی از تعطیلات مذهبی در غرب است که هر شب در شب 31 اکتبر جشن گرفته می شود و این روز به طور رسمی در کشورهایی مانند ایالات متحده ، ایرلند ، اسکاتلند و کانادا تعطیل است ، به طوری که همه مردم می توانند در این مراسم شرکت کنند جشن در این روز مردم لباس های عجیب و غریبی می پوشند و کودکان درها را برای جمع آوری آجیل و شکلات در می زنند.

تاریخچه این جشنواره به 2000 سال پیش برمی گردد. اعتقاد بر این است که شب توسط راهبان شب مقدس نامیده می شود و ریشه در آداب و رسوم ساکنان جزایر بریتانیا از جمله ایرلند دارد. این تعطیلات در واقع یک تعطیلات مذهبی است و از قرن نهم میلادی رواج داشته است. شب بعد از هالووین را روز همه مقدسین می نامند و مسیحیان این روز را جشن می گیرند.

هالووین

راهبان ، بنیانگذاران این دین ، ​​معتقد بودند امشب در بین دو جهان باز می شود و خدای جهان مردگان با ارواح ، اجنه و شیاطین به زمین می آید. به همین دلیل است که امشب مردم سعی می کنند با پوشیدن لباس های ترسناک و زدن طبل و اشیا مانند گلدان و بشقاب و ایجاد سر و صدا از دست شیاطین و اجنه فرار کنند.

  امکان استفاده از وب و کامپیوتر واتس اپ بدون نیاز به گوشی وجود داشت

یکی دیگر از رسومات شب این است که کدو تنبل خالی خود را بردارید و آن را برای دهان و چشم خود ترسناک کنید و شمعی را در داخل آن روشن کنید که به فانوس شب هالووین معروف است و جک فانوس نام دارد.

اعتقاد دیگر این شب این است که اگر کسی عطسه می کند ، باید به او گفت خدا را نگه دارد تا شیطان روح او را تسخیر نکند!

امیدواریم این اطلاعات برای هالووین مفید واقع شده باشد. در روزهای آینده با ما در DJI همراه باشید ، زیرا قصد داریم اطلاعات جالب تری را با شما به اشتراک بگذاریم.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید