حقایق جالب در مورد هالووین که تعداد کمی از مردم می دانند

خرید بلیط هواپیما از ساپارمارکت

در همه کشورها آیین ها و جشن هایی در طول سال برگزار می شود که گاه سابقه ای هزار ساله دارند و شگفت انگیز است که این سنت ها سال ها باقی مانده است. یکی از آن جشن های ماندگار مراسم هالووین (هالووین) در این مقاله تصمیم گرفتیم حقایق جالب و معتبری را برای شما بازگو کنیم. با دی جی همراه باشید.

من بیشتر می دانم:

هالووین ریشه در دوران پیش از مسیحیت دارد و در شب 31 اکتبر برگزار می شود. در واقع، خاستگاه آن به ایرلند، اسکاتلند و ولز برمی گردد. در گذشته ، هنگامی که مسیحیت در شمال اروپا گسترش یافت ، این تعطیلات بخشی از مسیحیت شد و با آن ادغام شد. از این رو مسیحیان روز بعد هالووین می دانند و جشن می گیرند. با مهاجرت مردم این کشورها به آمریکا ، این رسم و دین در آن ایالات متحده جاودانه شد.

مردم بر این باورند که در شب هالووین یا همه یادگارها دری بین دنیای مردگان و این جهان باز می شود و ارواح حق دارند به دنیای زندگان سفر کرده و از بازماندگان خود دیدن کنند. آنها به این دنیا می آیند و انتقام می خواهند و مردم فکر می کنند تنها راه حل ترساندن مردگان پوشیدن لباس های عجیب است. در ایالات متحده، هالووین در طول زمان تکامل یافته است و در اصل یک جشنواره برداشت محصول بود.

افسانه فانوس جک
افسانه جک فنر

داستان کدو تنبل توخالی با چشم و دهان حک شده و شمعی در آنها ، از افسانه ای به نام فانوس جک سرچشمه می گیرد. افسانه ها می گویند در زمان های قدیم یک کشاورز به نام جک زندگی می کرد ، که بسیار تنبل ، اما باهوش و فصیح بود. یک روز شیطان برای وسوسه کردن به سراغ او آمد ، اما جک شیطان را فریب داد و او را مجبور کرد از درختی بالا برود. شیطان به درخت برخورد می کند و نمی تواند پایین بیاید.

  پشتیبانی نرم افزاری OnePlus 6 و 6T به پایان رسیده است

او باید از جک بخواهد که به او کمک کند پایین بیاید. اما جک شرط می کند که وقتی می میرد ، شیطان اجازه نمی دهد او را به جهنم ببرند. شیطان ناگزیر می پذیرد و جک او را پایین می آورد. سال ها بعد، جک می میرد و مستقیماً به جهنم برده می شود، اما شیطان به او اجازه ورود به جهنم را نمی دهد. جک به بهشت ​​می رود ، اما به دلیل اعمال شیطانی که در جهان انجام می دهد ، اجازه ورود به بهشت ​​را ندارد. بنابراین جک میوه ای را که با خود داشت ، به احتمال زیاد یک کدو تنبل خالی می کند و از آن فانوس درست می کند.

هالووین یکی از بهترین روزها برای صنعت آب نبات و شکلات است و یکی از پرفروش ترین روزهای سال در این منطقه است. در یک نظرسنجی تلفنی ، 84 درصد از کودکان امشب به آب نبات و آدامس جویدند و تنها 1 درصد به تنقلات شور و میوه ای علاقه مند بودند.

هالووینهالووین پرفروش ترین تعطیلات تجاری بعد از کریسمس است. وجود داشتن شکلات و کدو تنبل آنها دو ستون اصلی هالووین هستند و در گذشته مردم معتقد بودند که کدو تنبل ارواح شیطانی را از خانه دور می کند.

اعتقاد بر این است که اگر کسی عنکبوت را در شب هالووین دید ، نترسید ، زیرا این روح مرده یکی از دوستان یا بستگان او است که او را تماشا می کنند. همچنین امشب (هالووین) مردم برای فرار از انتقام ارواح چهره واقعی خود را پشت لباس های عجیب پنهان می کنند.

  هدست واقعیت مجازی اپل مبتنی بر تراشه مک خواهد بود

نارنجی و مشکی رنگ ها به دلیل نارنجی بودن با هالووین در ارتباط هستند نماد قدرت و استقامت و آنها با قهوه و طلا با برداشت پاییز همراه هستند. سیاه و سفید اغلب به عنوان نمادی از مرگ و تاریکی و به عنوان یادآوری این نکته مورد استفاده قرار می گیرد که مردم نباید فراموش کنند که در هالووین مرزهای بین مرگ و زندگی که مشخص شده است مبهم است و سیاه و سفید ترکیب می شود.

بزرگترین کدو تنبل تا کنون اندازه گیری شده مربوط به سال 1993 است که تقریباً 380 کیلوگرم وزن داشته و رکورد را شکست. استفان کلارک همچنین رکورد سریع ترین حکاکی کدو را با زمان 24:03 ثانیه در اختیار دارد. در این مسابقه شرکت کنندگان باید حداقل چشم، بینی، گوشه و دهان را حک کنند.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید