نام فیسبوک به متا تغییر کرد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

در هفته های اخیر شایعات زیادی در مورد تغییر نام تجاری فیس بوک به متاورس منتشر شده است و حالا مشخص شده که این شایعات تا حدودی درست است. در واقع فیسبوک از این پس متا نامیده می شود و لوگوی جدیدی برای آن در نظر گرفته شده است. با دی جی باشید

در ابتدا لازم به ذکر است که نام شبکه اجتماعی فیسبوک تغییری نکرده و فیس بوک به عنوان مالک شبکه های فیسبوک، اینستاگرام، واتس اپ و آکویلوس به متا تغییر نام داده است. از این پس فیسبوک به عنوان یکی از محصولات متا شناخته می شود.

لوگوی متا

به گفته مقامات، متا در دو حوزه اصلی کار خواهد کرد: خانواده برنامه ها و آزمایشگاه های واقعیت. از طرف این بخش ها می توان ساختار آنها را فهمید. تمامی اپلیکیشن های فیس بوک که می شناسیم یا می خواهیم بسازیم در دسته اول قرار دارند و تمامی تحقیقات و فعالیت های مرتبط با واقعیت افزوده و مجازی در دسته دوم قرار خواهند گرفت.

متا قصد دارد مفهوم متاورها (دنیای مجازی) را توسعه دهد و به نوعی آن را احیا کند. هدف از ایجاد چنین مفهومی کمک به افراد در ارتباط با یکدیگر، یافتن گروه ها و جوامع مرتبط و رشد کسب و کارشان است. بنابراین به طور کلی به نظر می رسد رویکرد این شرکت تغییر چندانی نکرده و تنها نام آن به متا تغییر یافته است.

زاکربرگ و متا
مارک زاکربرگ، خالق فیس بوک

توضیحات متا به شرح زیر است:

متاوارها مانند ترکیبی از شبکه های اجتماعی آنلاین امروزی هستند که گاهی اوقات به فضای سه بعدی گسترش می یابند یا حتی وارد دنیای فیزیکی می شوند. این شبکه گسترده به شما این امکان را می دهد که تجربیات خود را به طور جامع با افراد دیگر به اشتراک بگذارید و بتوانید کارهایی را با هم انجام دهید که معمولاً به دلیل فاصله فیزیکی یا عوامل دیگر قادر به انجام آنها نیستید. این یک پیشرفت جدید در مسیر طولانی فناوری های اجتماعی است.

هدف

  عکس ها و مشخصات «Motorola Moto G 52» منتشر شد.

در واقع متا قصد دارد یک دنیای مجازی ایجاد کند که در آن هرکس خانه، محل کار و !! در این دنیا خانه ای به نام Horizon Home خواهید داشت که می توانید دوستان خود را دعوت کنید، با هم فیلم تماشا کنید، بازی کنید یا فعالیت های مجازی دیگری انجام دهید. Horizon Home در دنیایی به نام Horizon Worlds که در حال حاضر در مرحله بتا است. همچنین سمینارهایی به نام Horizon Workrooms برگزار خواهد شد که متا قصد دارد از طریق آنها سیستم همکاری و پروژه های گروهی را متحول کند. در نهایت، Horizon Venues مکانی برای تماشای کنسرت های موسیقی، رویدادهای ورزشی و موارد دیگر است. بنابراین، می توان گفت که Horizon در دنیای جدیدی که متا توصیف می کند، اهمیت «اجتماعی» دارد.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید