Squid Quinn Crypts و Squid Game Scams!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

بازار ارزهای دیجیتال یا ارزهای دیجیتال در حال حاضر در حال رونق است و با در نظر گرفتن این موضوع، در سال های اخیر شاهد ارزهای دیجیتال جدید زیادی بوده ایم. اگرچه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال واقعاً خطرناک است، اما مردم در سراسر جهان هنوز هم پول خود را برای خرید ارزهای دیجیتال خرج می کنند و انتظار بازده بالایی دارند. در این میان، خطرناک ترین کاری که می توان انجام داد، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی نوظهور است که اغلب برای اهداف تقلبی ارائه می شوند. با دی جی باشید

یکی از آن رمزارزهای جدیدی که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده، Squid Coin است که ظاهراً قصد دارد از سریال محبوب جهانی نتفلیکس به نام Squid Game استفاده کند. ارزش این ارزهای رمزپایه از زمان عرضه تا کنون 2000 درصد افزایش یافته است و متأسفانه این چیزی است که مردم را وسوسه می کند. با این حال، چندین گزارش نشان می دهد که SquidQueen یک کلاهبرداری است و ورود به آن بسیار خطرناک است.

چرا Squid Quinn کلاهبرداری است؟

اولین نکته در مورد Squid Quinn این است که این کد کاملا جعلی است. در واقع، سرمایه گذاران می توانند پول واقعی خود را برای خرید Squid Coin خرج کنند، اما هیچ مدرک واقعی مبنی بر برداشت آن پول وجود ندارد!

بر خلاف ارزهای رمزنگاری شده معروف مانند بیت کوین و اتریوم که می توانند از طریق برنامه های رمزگذاری احراز هویت شده مانند Bainance و CoinBase معامله شوند، ارزهای رمزنگاری شده Quinn Squid از سرویسی به نام Pancake Swap استفاده می کنند. اگرچه این سرویس به شما امکان انجام تراکنش های مالی را می دهد، اما هیچ یک از آنها را تضمین نمی کند. علاوه بر این، Coin Market Cap اخیراً هشدار داده است که افرادی که سکه های Squid خریداری کرده اند در نقدینگی مشکل دارند.

  مک بوک پرو جدید اپل با تراشه M1X در راه است

ماهی مرکب کوین

یکی دیگر از شواهدی که نشان می‌دهد SquidQueen می‌تواند کلاهبرداری باشد، نحوه کارکرد ارز دیجیتال به صورت آنلاین و در پلتفرم‌های اجتماعی است. به عنوان مثال، وب سایت رسمی Ramzarz Squid Game اخیراً در 12 اکتبر (20 مهر) ایجاد شده است. اگرچه این وب سایت رسمی به نظر می رسد، اما اشتباهات گرامری و غلط های املایی مختلف آن کاملا مشکوک است.

علاوه بر این، تایید نادرست Ian Mask را می توان در وب سایت رسمی Squid Quinn یافت. این یک واقعیت است که ایلان ماسک در مورد سریال محبوب نتفلیکس صحبت می کند، اما این وب سایت آنها را به عنوان اثبات تایید رمزهای Squid Game ذکر کرده است! (استفاده از نام سریال رمزارز معنای آن را در اینجا نشان می دهد). علاوه بر این، به گفته این وب سایت، کلاهبرداران این ارزهای دیجیتال قصد دارند به زودی یک «بازی» بر اساس Squid Game ایجاد کرده و آن را از طریق بخش ویژه سایت منتشر کنند!

چرا مردم هنوز هم Squid Quinn می خرند؟

ارزش ارزهای رمزنگاری شده Squid Game از زمان عرضه به طور چشمگیری افزایش یافته است. هر واحد از این کد دیجیتال در زمان نگارش 13.69 دلار قیمت دارد و با سرعت فزاینده ای در حال رشد است. به عنوان مثال فقط در 24 ساعت گذشته ارزش آن 138.82 درصد افزایش یافته است!

بنابراین سوال این است که چرا مردم واقعاً این ارز دیجیتال را می خرند که به نظر یک کلاهبرداری آشکار است؟ یکی از دلایل اصلی شاید نام او باشد که برگرفته از سریال محبوب نتفلیکس است. علاوه بر این، تم Ramzarz با الهام از بازی Squid، به خودی خود آنقدر جذاب است که طرفداران این مجموعه را از سراسر جهان به سرمایه گذاری تشویق می کند. این در حالی است که به گفته رسانه های معتبری مانند بی بی سی، بیزینس اینسایدر و … احتمال تقلبی بودن این پسوردها بسیار زیاد است و بهتر است از خرید آنها خودداری کنید.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید