مایکروسافت نرم افزار امنیتی جدیدی را برای ویندوز و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی کرد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

طبق گزارشات اخیر، مایکروسافت در حال کار بر روی یک برنامه امنیتی جدید برای سیستم عامل ویندوز 11 است.این برنامه با نام Microsoft Defender قبلا در فروشگاه مایکروسافت لیست شده بود و در حال حاضر در مرحله پیش نمایش است. غول ردموند از برنامه جدید به عنوان یک مرکز امنیتی برای همه دستگاه های متصل، اعم از ویندوز، iOS یا اندروید یاد می کند. با دی جی همراه باشید.

نسخه پیش نمایش Microsoft Defender
نسخه پیش نمایش Microsoft Defender اکنون در فروشگاه مایکروسافت موجود است.

طبق توضیحات صفحه Microsoft Defender، این برنامه “محافظت شخصی در برابر تهدیدات دیجیتال” در دستگاه های مختلف است. مایکروسافت دیفندر به کاربران خود این امکان را می دهد تا از دستگاه های مختلف خود با سیستم عامل های ویندوز، اندروید و iOS تا حد مطلوب محافظت کنند.

این برنامه در حال حاضر به صورت یک بسته 12 مگابایتی در دسترس است و می توان آن را از فروشگاه مایکروسافت بر روی رایانه یا لپ تاپ سازگار با ویندوز 11 دانلود و نصب کرد.اما به نظر می رسد که Microsoft Defender تنها به کاربران Microsoft 365 اجازه می دهد تا از همه ویژگی های آن استفاده کنند. در واقع گزارش شده است که افراد در اتصال اکانت معمولی مایکروسافت به نسخه قبلی برنامه با مشکل مواجه شده و پیغام خطا دریافت می کنند (مطابق تصویر زیر).

خطای Microsoft Defender
به نظر می رسد افراد در اتصال یک حساب کاربری معمولی مایکروسافت به نسخه قبلی Microsoft Defender مشکل دارند.

با تمام این اوصاف به نظر می رسد نسخه نهایی می تواند یک اپلیکیشن مفید و موثر برای دستگاه های دیجیتال شما باشد. مایکروسافت دیفندر در نسخه نهایی خود می‌تواند نمای کلی همه سیستم‌های امنیتی را در دستگاه‌های متصل خود ببیند و حتی می‌تواند با برنامه Microsoft Your Phone نیز کار کند.

قاصدک 24
با من
  Honor Magic 4 Lite با نمایشگر و باتری بزرگ ارائه شد

دیدگاهتان را بنویسید