هفدهمین سالگرد تاسیس شرکت کارگزاری حافظ برگزار شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

به بهانه هفدهمین سالگرد کارگزاری حافظ و افتتاح رسمی هویت بصری جدید این برند در بازار سرمایه، گردهمایی بزرگداشتی با حضور اصحاب رسانه و مدیران این مجموعه، امروز از ساعت 16 الی 21: 00 با حضور اعضای هیئت مدیره، کارشناسان، مدیران، سهامداران، مشتریان و سایر ذینفعان وساطت حافظ و همچنین مهمانان مدعو به صورت زنده از صفحه اینستاگرام آژانس و کانال آژانس و صفحه اینستاگرام حافظ پلاس با اجرای آقای آرش سروری.

در این نشست خبری خبرنگاران بیش از 50 رسانه سوالات و دغدغه های عمومی و تخصصی را در خصوص بازار سرمایه و خدمات کارگزاری حافظ از سوی رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و معاون توسعه بازار کارگزاری مطرح کردند.

کارگزاری حافظ در سال 1383 توسط آقای رهبر از پیشکسوتان بازار سرمایه تاسیس شد. از دیگر سهامداران کارگزاری حافظ می توان به موسسه پشتیبانی و بازنشستگی کارکنان فولاد و شرکت سرمایه گذاری معادن و فلزات اشاره کرد. در سال 90 تغییرات دیگری در ساختار سهامداری کارگزاری حافظ رخ داد و سهم گروه اقتصاد سابین افزایش یافت. آخرین تغییرات سهامداری این کارگزاری مربوط به اواخر سال 95 است که بانک ایران زمین به جمع سهامداران شرکت کارگزاری حافظ اضافه شد و در نتیجه زمینه تعامل و همکاری گروه حافظ با بسیاری از شرکت ها و شرکت ها فراهم شد. مشتریان قانونیهفدهمین سالگرد تاسیس شرکت کارگزاری حافظ برگزار شد

کارگزاری حافظ با جدیت در تلاش برای راه اندازی om های تخصصی با ویژگی های متمایز از سیستم های فعلی است که در این زمینه پیشرفت زیادی داشته و در آینده نزدیک معرفی خواهد شد.

در بحث توسعه اخیراً ساختمان جدیدی با ظرفیت 3 برابر ساختمان مرکزی فعلی شرکت کارگزاری حافظ آماده شده و شاهد توسعه و توسعه وسیع و هدفمند از نظر نیروی انسانی و سرمایه فکری خواهیم بود. کارگزاری حافظ در زمینه توسعه منابع انسانی سعی در جذب بهترین سرمایه انسانی دارد تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان واقعی و قانونی خود ارائه دهد. ساختمان جدید که دفتر مرکزی آن در گروه مالی حافظ قرار دارد، خدمات متنوعی را به صورت یکپارچه و با بالاترین سطح کیفی ارائه خواهد کرد.

  آپدیت تلگرام 8.6 منتشر شد. دانلودها را مدیریت و آلبوم ها را ویرایش کنید

اکنون فصل جدیدی در دلالی حافظ آغاز شده است که می توان آن را «توسعه خدمات» نامید. رویکرد کارگزاری در فصل جدید توسعه خدمات، ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان است که بیش از پیش به آن توجه خواهد شد.

از خدمات و پروژه های انجام شده یا در دست اقدام به منظور توسعه خدمات و مشتری مداری در شرکت کارگزاری حافظ:

  • احراز هویت آفلاین کامل در صورت همه گیر شدن تاج
  • طراحی، سازماندهی پنل معاملاتی ویژه (OMS – سیستم مدیریت سفارشات) با انطباق با نیازهای بازار سرمایه امروز به منظور تفکیک نیازهای مشتریان حقیقی و حقوقی.
  • ارائه بسته های اعتباری مناسب برای مشتریان حقوقی جهت استفاده از خطوط اعتباری موجود در کارگزاری حافظ
  • بهبود و توسعه زیرساخت های یکپارچه ارتباط با مشتری برای تعامل بیشتر و بهتر با مشتریان واقعی و قانونی مانند CRM، مرکز تماس و پنل جدید باشگاه مشتریان که به زودی معرفی می شود.
  • توسعه شعب در سراسر کشور برای تسهیل دسترسی به خدمات کارگزاری حافظ
  • ارائه خدمات تحلیل سبد، مشاوره و سبدگردانی در شرکت مشاور سرمایه گذاری هدف حافظ
  • توسعه بخش فناوری اطلاعات و فناوری های نوین برای همراهی و همگامی با نسل جدید فناوری های مالی برای ارائه خدمات بهتر
  • توسعه رسانه ها و نقاط ارتباطی واسطه برای تبادل و انتشار سریع محتوای آموزشی و اطلاعاتی

اگر به شرکت ها و برندهای بزرگ نگاه کنیم، اکثر آنها در چرخه زندگی و مسیر توسعه خود بارها هویت بصری خود را تغییر داده و لوگوی خود را دوباره طراحی کرده اند. این تغییرات نشان دهنده سرزندگی و پویایی برند است. احترام به ذائقه بصری و ظاهر زیبایی شناختی مخاطب هدف را نشان می دهد. لوگوی جدید کارگزاری حافظ یک کلمه کوتاه برای مخاطبان دارد: مرا به خاطر بسپار! شرکت کارگزاری حافظ این راه سخت را به خوبی طی کرد و از حافظ وام گرفت و معتقد بود که حافظ را فقط با حافظ می توان نشان داد نه چیز دیگر. البته خلاقیت تیم طراحی این برند در بازار سرمایه نیز کمک زیادی کرد.

  گوشی معرفی نشده Vivo با تراشه 9000 بعدی رهبر AnTuTu شد!

فرض بر این است که این برند فراتر از مشکلات مالی و سرمایه گذاری در ذهن مردم ایران باقی بماند. برند کارگزاری حافظ باید عضوی از هر خانواده ایرانی باشد. برند حافظ فقط فروشنده خدمات دلالی نیست! برند جدید کارگزاری حافظ حس خوبی را در ذهن و روح مشتریان به ارمغان می آورد.

برای شرکت در جشنواره جایزه باران حافظ از 1 تا 26 آبان و بهره مندی از جوایز ارزنده آن به لینک زیر مراجعه کنید.

https://landing.hafezbroker.ir

لازم به ذکر است که رسالت وساطت حافظ این است که نقش خود را در توسعه و پویایی اقتصاد ایران با کارآمدی هر چه بیشتر ایفا کند و حافظ مانند حافظ و ماندگار باشد.

برای مشاهده اخبار، عکس ها و فیلم های نشست خبری و گردهمایی هفدهمین سالگرد تاسیس کارگزاری حافظ به صفحه اینستاگرام https://www.instagram.com/hafezbroker/ و کانال آپارات کارگزاری حافظ https مراجعه کنید: // www .aparat.com/hafezbroker.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید