اولین تصاویر واقعی از کارت گرافیک های Intel Arch

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

در اوایل سال جاری، اینتل اعلام کرد که اولین سری پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته خود، سری Intel Arc را در سال 2022 عرضه خواهد کرد. از آن زمان تاکنون، اطلاعات تایید شده و تایید نشده زیادی در مورد مشخصات و قیمت این کارت‌ها منتشر شده است، اما تا کنون ما عکس واقعی آنها را ندیده ام اما در نهایت یکی از کاشفان حوزه فناوری دست به کار شد و موفق شد تصاویر واقعی پردازنده های گرافیکی سری Alchemist را در یوتیوب منتشر کند. با دی جی همراه باشید.

تصاویر کارت گرافیک Intel Arch اخیرا توسط یک کانال یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است. این کانال همچنین برخی از جزئیات کلیدی کارت Arc Alchemist با شماره مدل 512 EU و کارت ارزان قیمت این سری با شماره مدل 128 EU را فاش کرد. در زیر می توانید عکس هایی را در قسمت جلو و پشت مدل گران قیمت تر مشاهده کنید.

به نظر می رسد تصاویر بالا طرح نهایی Arc Alchemist را نشان می دهد. این کارت گرافیک با طراحی نقره ای و مشکی بسیار شیک به نظر می رسد و دارای دو فن انتقال حرارت است. این دو فن 9 پره با برند اینتل نیز عرضه می شوند که کانکتورهای آن در کنار کارت قرار گرفته است. این کانکتورها به صورت 8 + 6 پین هستند که حداکثر توان مصرفی 300 وات را دارند. علاوه بر این، حدس زده می شود که پردازنده های گرافیکی پیشرفته اینتل ممکن است با 32 هسته Xe عرضه شوند.

  اگزینوس 2200 با تمرکز بر بازی در اوایل سال 2022 وارد بازار خواهد شد

کانال یوتیوب نیز تصاویری از مدل های ابتدایی و کم رده Arc Alchemist را به اشتراک گذاشته است که در ادامه مشاهده می کنید. EU 128 برای داشتن یک فن طراحی شده است و احتمالا دارای 8 هسته Xe و یک کانکتور 6 پین خواهد بود. همچنین طراحی این مدل نیز مانند مدل گرانتر است و از ترکیب نقره ای و مشکی استفاده شده است. انتظار می رود این کارت گرافیک رقیبی برای Nvidia GTX 1650 Super باشد.

اینها تنها برخی از نرم افزارهای مشترک هدف گذاری هستند که می توانید استفاده کنید. انتظار می رود این غول تراشه کارت های گرافیکی از سری Alchemist را در اوایل سال 2022 و سپس سری های Celestial، Battlemage و Druid را در نیمه دوم سال عرضه کند.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید