نوع جدیدی از آیپد مینی 6 با نمایشگر تبلیغاتی 120 هرتز ساخته خواهد شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

چند ماه پیش اپل بالاخره آیپد مینی جدید خود را با نمایشگر 8.3 اینچی عرضه کرد. اما بلافاصله پس از عرضه این تبلت، گزارش های متعددی از «ژله اسکرول» از سوی مصرف کنندگان منتشر شد. اسکرول ژله ای مشکلی است که هنگام اسکرول کردن صفحه و سمت راست صفحه سریعتر از چپ به بالا یا پایین اسکرول می شود! (اگر تبلت را به صورت عمودی نگه دارید).

وی در پاسخ به این گزارش ها گفت که این مشکل برای صفحه نمایش ال سی دی کاملا طبیعی است چرا که محتوای نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش خط به خط آپدیت یا رفرش می شود. در نتیجه، اپل عملاً مسئولیت های خود را تغییر داده است. اما اکنون به نظر می رسد که این غول فناوری در حال کار بر روی نوع جدیدی از آیپد مینی 6 است که بدیهی است مشکلی با اسکرول ژله ای نخواهد داشت.

آی پد مینی 6

طبق یک گزارش جدید، اپل قصد دارد آیپد مینی جدیدی تولید کند که به جای صفحه نمایش 60 هرتزی فعلی، از صفحه نمایش تبلیغاتی 120 هرتزی استفاده خواهد کرد. این همان صفحه نمایشی است که اپل از سال 2017 در مدل های مختلف آیپد پرو استفاده کرده است و آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس امسال با این نوع نمایشگر عرضه شدند.

صفحه تبلیغاتی به گونه ای طراحی شده است که نرخ رفرش متغیر است و زمانی که محتویات صفحه نیاز به نرخ رفرش بالا نداشته باشد، حتی تا 10 هرتز کاهش می یابد. این بدان معنی است که سیستم به طور خودکار فعالیت و فرکانس تازه سازی مناسب را تشخیص می دهد و به دستگاه کمک می کند تا انرژی ذخیره شده در باتری را به طور موثرتری استفاده کند.

قاصدک 24
با من

  اعلام ماه پخش انیمه های NieR: Automata

دیدگاهتان را بنویسید