امکان استفاده از وب و کامپیوتر واتس اپ بدون نیاز به گوشی وجود داشت

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

چند ماه است که واتس اپ در حال آزمایش قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به آنلاین بودن تلفن خود به دستگاه های دیگر مانند رایانه پیام ارسال و دریافت کنند. خبر خوب این است که این ویژگی اکنون به طور رسمی برای همه کاربران در دسترس است و به آخرین آپدیت واتس اپ در دو پلتفرم اندروید و iOS اضافه شده است. با دی جی باشید

قبل از آن، قبل از اینکه بتوانید به حساب واتس اپ خود در مرورگر وب یا رایانه دسترسی داشته باشید، باید مطمئن می شدید که گوشی هوشمند اصلی شما به اینترنت وصل است و واتس اپ موبایل آنلاین است، که برای بسیاری از کاربران آزاردهنده است.

برای فعال سازی این قابلیت در گوشی هوشمند خود باید گزینه ای را انتخاب کنید که البته همچنان به عنوان نسخه «بتا» درج شده است. پس از فعال شدن، قبل از اینکه بخواهید دستگاه دیگری را به حساب خود متصل کنید، اتصالات ایجاد شده با دستگاه های دیگر لغو می شود. هنگامی که دستگاه جدید به حساب شما متصل می شود، واتس اپ بدون توجه به اینکه گوشی هوشمند اصلی شما آنلاین است یا نه، مانند نسخه معمولی خود کار می کند. علاوه بر این، پیام ها و تماس ها همچنان رمزگذاری خواهند شد.

سایر دستگاه های واتس اپ را فعال کنید

دستگاه‌های ثانویه متصل به حساب می‌توانند تا 14 روز پس از آفلاین بودن تلفن هوشمند اصلی فعال باقی بمانند و پیام‌ها را دریافت و ارسال کنند. حتی اگر از حساب واتس اپ خود در دستگاهی غیر از گوشی خود استفاده نمی کنید، این قابلیت زمانی فعال می شود که گوشی خود را گم کرده اید و نیاز به ارسال پیام واتس اپ دارید یا حتی زمانی که باتری گوشی شما کم است. بسیار مفید.

  سامسونگ این هفته چه محصولاتی را ارائه خواهد کرد؟!

البته باز هم محدودیت هایی وجود دارد. به عنوان مثال، نسخه آیفون WhatsApp به شما اجازه نمی دهد پیام ها یا مکالمات خود را از دستگاه های مرتبط با حساب خود حذف کنید. محدودیت دیگر این است که نمی توانید تبلت یا گوشی هوشمند دیگری را به حساب خود متصل کنید.

برای فعال سازی این قابلیت ابتدا باید واتس اپ خود را به آخرین نسخه گوشی خود آپدیت کنید و سپس از منوی سه نقطه ای بر روی گزینه “Connected Devices” کلیک کنید و این قابلیت را فعال کنید.

قاصدک 24
با من

دیدگاهتان را بنویسید