برخی از مشخصات و عکس‌های “OnePlus 10 Pro” فاش شده است.

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

پس از اینکه وان پلاس رسما تایید کرد که امسال هیچ پرچمداری از سری T وجود نخواهد داشت، همه نگاه ها به سری وان پلاس 10 دوخته شده است.به گفته منابع آگاه، انتظار می رود این سری جدید از گوشی های وان پلاس اواخر ژانویه یا اوایل فوریه وارد بازار شود. سال آینده و دارای ویژگی های کاملاً پیشرفته خواهد بود.

تا پیش از این اطلاعات زیادی از مشخصات سخت افزاری و طراحی سری وان پلاس 10 در دست نبود، تا به امروز یک منبع معتبر جزئیات جالب و تصاویر باکیفیتی از این گوشی ها را فاش کرده است. این منبع ادعا می کند که آنچه در تصاویر مشاهده می شود، طراحی نهایی وان پلاس 10 پرو است و البته کاملاً با تصاویر فاش شده قبلی سازگاری دارد. بنابراین به نظر می رسد طراحی نسبتاً غیرعادی دوربین سه گانه در پشت قاب که جنجال و گمانه زنی های زیادی را به همراه داشت در محصول نهایی وجود داشته باشد.

علاوه بر همه اینها، منبع فاش کننده تصاویر مدعی است که مدل OnePlus 10 Pro از شارژ سریع تا 125 وات پشتیبانی می کند و باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خود را تنها در 20 دقیقه شارژ می کند! رنگ هایی که در زمان عرضه در دسترس خواهند بود مشکی، سفید و آبی روشن هستند.

با من

  جفری دین مورگان به فصل چهارم سریال The Boys پیوست

دیدگاهتان را بنویسید