وجود بریدگی در نمایشگر گلکسی تب اس 8 اولترا تایید شد!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شایعات مربوط به تبلت گلکسی تب اس 8 اولترا از تابستان امسال منتشر شد، اما اخیرا بر حجم این شایعات و اطلاعات لو رفته افزوده شده است. با توجه به مجموعه ای از تصاویری که اخیرا منتشر شده است، به نظر می رسد تبلت پرچمدار جدید سامسونگ، مانند مک بوک امسال اپل، یک شیار بر روی نمایشگر خواهد داشت. البته از نظر ظاهری این برش به میزان قابل توجهی کمتر از آنچه در مک بوک ها می بینیم است. با دی جی باشید

مدتی است که شایعاتی مبنی بر کوتاه شدن نمایشگر گلکسی تب اس 8 اولترا به گوش می رسد و ما نیز مانند بسیاری دیگر از طرفداران تبلت های سامسونگ امیدوار بودیم که این اتفاق نیفتد. متاسفانه عکس های امروزی که یکی از مطرح ترین نمایندگان صنعت موبایل یعنی Ice Universe منتشر کرده است، این موضوع را کاملا تایید می کند. در حالی که همه از بریدگی صفحه نمایش گوشی های موبایل گلایه دارند و منتظرند هر چه زودتر این مشکل طراحی برطرف شود، حالا به نظر می رسد بریدگی صفحه نمایش برای تبلت ها هم باز شود!

صفحه نمایش Galaxy Tab S8 Ultra را برش دهید

اما اگر بخواهیم جنبه مثبت ماجرا را ببینیم، باید توجه داشته باشیم که دو لنز دوربین در بریدگی صفحه نمایش وجود دارد. بالاخره بعد از مدت ها شاهد دوربین سلفی دوگانه بر روی تبلت های رده بالای سامسونگ خواهیم بود که یکی از آنها ماوراء بنفش است که می تواند برای گرفتن سلفی های دسته جمعی بسیار مفید باشد. لنز دوم قادر به فیلمبرداری 2160p با سرعت 60 فریم بر ثانیه خواهد بود که بسیار هیجان انگیز است و از طرفی می توان نتیجه گرفت که دوربین پشتی به احتمال زیاد از این قابلیت بهره خواهد برد.

با من

  TikTok را حذف کنید و گوشی خود را تغییر دهید

دیدگاهتان را بنویسید