شیائومی طرحی مشابه برای تعمیر سلف سرویس اپل ارائه می دهد

 

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

سرانجام پس از سال ها دعوا، بالاخره اپل تسلیم شد و آماده است تا قطعات اصلی آیفون های خود را در اختیار عموم قرار دهد. البته این شرکت پا را فراتر گذاشته و برنامه جدیدی را معرفی کرده است که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به مراجعه به مراکز خرید تعیین شده توسط اپل، آیفون خود را در خانه تعمیر کنند.

می‌توان پیش‌بینی کرد که مانند همیشه، این حرکت اپل به معیار جدیدی برای سازندگان گوشی‌های اندرویدی تبدیل شود و حالا شیائومی اولین شرکتی است که چنین طراحی را اعلام کرده است. با دی جی باشید

تعمیر سلف سرویس

شیائومی هند امروز در یک توییت کوتاه اعلام کرد که در حال کار بر روی یک برنامه تعمیر سلف سرویس است. با توجه به اینکه این اعلامیه فقط توسط شعبه هند اعلام شده است، این امکان وجود دارد که شرکت چینی ابتدا طرح خود را در آن کشور آزمایش کند و پس از بررسی نتایج، آن را در سایر مناطق توزیع کند.

در برنامه تعمیر سلف سرویس، کاربران به قطعات اصلی گوشی از جمله صفحه نمایش، باتری و ماژول دوربین دسترسی دارند و در صورت آشنایی با اصول اولیه تعمیر، می توانند این قطعات را بدون نیاز به تعمیر در منزل داشته باشند. مراجعه به مراکز تعمیر . . ، جهت معاوضه البته در این بین ممکن است هر شرکتی شرایط و ضوابط خاص خود را داشته باشد و مثلا اپل قطعات شکسته و فرسوده را با مبلغ توافقی از مصرف کننده خریداری کند.

با من
منبع 

gsmarena gsmarena

 

Greitieji kreditai internetu ir paskolos be kredito patikrinimo

  جی دیپلیس و تیموتی آموندسون در سریال پرسی جکسون

دیدگاهتان را بنویسید