به گروهی از شرکت های دانش بنیان کشور صرافی اوکیا بپیوندید

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

علم و فناوری این روزها به سرعت در حال پیشرفت است و اگر با آنها همراه نباشیم از دنیا عقب می مانیم! یکی از مهمترین دستاوردهای جهان امروز در زمینه فناوری، سیستم های ارزی و ارزهای دیجیتال (ارز دیجیتال) است. با وجود این دستاورد و ظهور دنیای ارزهای دیجیتال بر بستر بلاک چین، افراد زیادی به این فناوری روی آوردند و از آن استفاده کردند.

مهندسان و جوانان مبتکر ایرانی در کنار ایجاد این فناوری جهانی و توسعه آن، بستری امن برای تراکنش‌های ارز دیجیتال ایجاد کرده‌اند که به عنوان صرافی ارز دیجیتال عمل می‌کنند. با وجود این صرافی ها، همه ایرانی ها به راحتی می توانند ارزهای دیجیتال را معامله کنند و آنها را خرید و فروش کنند.

خبر مهمی که قصد داریم در زمینه رمزنگاری ارز در اختیار شما قرار دهیم، الحاق شرکت «آماتیس داده پرداز مهر ایرانیان» صاحب برند یکی از قدیمی ترین و معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال کشور به نام «Ok» است. Exchange» به پایگاه این رویداد دستاورد بزرگی برای کشورمان در زمینه رمزنگاری ارزهای دیجیتال است و راه را برای پیشرفت کشورمان در حوزه ارزهای دیجیتال هموار خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت ایرانی آماتیس داده پرداز مهر جناب آقای بهزاد اسکندری در جشن چهار سالگی OK Exchange این خبر را به کاربران این شرکت با بیش از نیم میلیون کاربر فعال اعلام کرد. وی با بیان اینکه علیرغم استفاده از نوآوری های جدید و بهره گیری از فناوری روز در این مجموعه، از این پس اوک اکسچنج رسما با هویت یک شرکت دانش بنیان به فعالیت خود ادامه می دهد، گفت: با توجه به این موضوع که این صرافی در قالب یک شرکت دانش بنیان به فعالیت خود ادامه می دهد.

  تریلر جدید Homeworld 3 در افتتاحیه Gamescom

به گروهی از شرکت های دانش بنیان کشور صرافی اوکیا بپیوندید

یک صندوق بیمه دارایی مصرف کننده را به OK Exchange اضافه کنید

آقای اسکندری در سالگرد تاسیس صرافی اوکی اعلام کرد که از این پس بخشی از درآمد حاصل از جمع آوری صرافی اوکی به صندوق بیمه که برای حوادث و حوادث غیر مترقبه در نظر گرفته شده است و به صورت ماهانه پرداخت می شود.

در مورد صندوق بیمه دارایی مصرف‌کننده، پشتیبان مطمئنی برای سرمایه مصرف‌کنندگان وجود دارد که در صورت عدم پیش‌بینی خاصی، از مصرف‌کنندگان حمایت می‌شود. این صندوق دو ماه است که فعال بوده و موجودی آن برابر با پرتفوی داغ خواهد بود.

به گروهی از شرکت های دانش بنیان کشور صرافی اوکیا بپیوندید

آشنایی با مفهوم شرکت های دانش بنیان

سازمان‌هایی که به‌عنوان شرکت‌های دانش‌بنیان فعالیت می‌کنند، بر اساس خدمات یا محصولاتی که تولید می‌کنند توسط معاونت علمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. در واقع شرکت دانش بنیان نهاد یا گروه یا فردی است که در جهت تولید دانش و توسعه اقتصادی کشور برای کسب درآمد گام برمی دارد. این شرکت‌ها برای توسعه فناوری‌های مختلف (مانند تولید نرم‌افزارهای کاربردی) بر اساس انتشار علم، تجاری‌سازی تحقیقات و ارائه محصولات یا خدمات منحصربه‌فردی که برای رفع نیازهای مردم مورد نیاز است، ایجاد شدند. در کنار.

به گروهی از شرکت های دانش بنیان کشور صرافی اوکیا بپیوندید

ارائه شرکت های مختلف بر اساس دانش

شرکت های دانش بنیان دارای دسته بندی های مختلفی هستند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم:

  • شرکت هایی که سهم دانشگاه ها در آنها زیر 50 درصد است. این شرکت ها خصوصی بوده و طبق قوانین تجارت فعالیت می کنند.
  • شرکت هایی که سهم دانشگاه ها در آنها بالای 50 درصد است. این شرکت ها دولتی محسوب می شوند. شرکت های دانش بنیان این گروه باید اصول تحقیقات فنی و علمی را به بهترین نحو ممکن رعایت کنند.
  نشست خبری قطب سرمایه گذاری شریف برگزار شد

همچنین نوعی دسته بندی مجوز برای شرکت های دانش بنیان وجود دارد که از دو مدل ذکر شده کاربردی تر است.

شرکت دانش بنیان جدید نوع 1:

این شرکت های دانش بنیان طی یک سال گذشته اظهارنامه مالیاتی ندارند. شرکت هایی که هنوز سودی نبرده اند اما محصولشان آماده عرضه است نیز در این گروه قرار می گیرند. محصولات ارائه شده توسط این شرکت ها باید دارای تکنولوژی بالا و ایجاد ارزش افزوده باشد. تنها در این صورت مجوز دانش بنیان به شرکت اعطا می شود.

شرکت دانش بنیان نوع دو جدید:

این شرکت ها شباهت های قابل توجهی به استارت آپ ها دارند. این شرکت ها اظهارنامه مالیاتی سال گذشته ندارند و یا شرکت هنوز سود نکرده است. محصول این شرکت آماده و دارای تکنولوژی های بالا می باشد. این شرکت ها نسبت به نوع I پیچیدگی کمتری دارند. اما معافیت مالیاتی برای این گروه وجود ندارد.

شرکت تولیدی دانش بنیان نوع 1:

بیش از 25 درصد درآمد مندرج در اظهارنامه مالیاتی این شرکت های دانش بنیان باید از محل فروش محصولات و محصولاتی باشد که در اختیار شرکت دانش بنیان قرار می گیرد. در این نسل از شرکت ها، محصولات باید بر اساس تحقیق و توسعه طراحی شوند و محصول تولید و به فروش برسد. علاوه بر این، محصولات تولید شده باید ارزش افزوده زیادی تولید کند و از فناوری بالایی برخوردار باشد.

شرکت تولیدی دانش بنیان نوع دو:

گروه سوم شرکت های دانش بنیان به شرکت های تولیدی نوع دو یا شرکت های صنعتی معروف هستند. این گروه در گذشته شامل شرکت هایی بود که بیش از سه سال از فعالیت خود می گذشت. شرکت برای حضور در این گروه باید بتواند این مدرک را از کارگروه سنجش و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان اخذ کند. شرکت های صنعتی از پرداخت مالیات محصولات گواهی شده خود معاف بوده و از سایر تسهیلات و مزایای قانونی برخوردار می باشند.

  آیا فیلترینگ به فیفا و دیسکورد رسیده است؟

به طور کلی استارت آپ های نوع 1 و تولیدی نوع 1 به مدت دو سال و دانش بنیان نوع 2 و استارت آپ های تولیدی به مدت سه سال می توانند از تسهیلات ارائه شده استفاده کنند. پس از آن با تجدید ارزیابی و تایید آن شرکت، مدت مورد نظر تمدید می شود.

علاوه بر موارد فوق، دسته های دیگری مانند شرکت های مبتنی بر تجارت، شرکت ها و خدمات مبتنی بر فرآیند و … نیز وجود دارند که در گروه های کم اهمیت تر از موارد فوق قرار می گیرند.

آخرین کلمه…

برای اطمینان از امنیت جان و مال خود، باید با شرکت های مورد تایید و معتبر همکاری کنید. با کمک این شرکت ها می توانید بدون ترس از دست دادن سرمایه خود در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت کنید. شرکت‌هایی که در کشور فعالیت می‌کنند، از جمله مجموعه‌های ارزهای دیجیتال، باید توسط سازمان‌های مهم دولتی تأیید شوند. در غیر این صورت ممکن است تمام سرمایه ای که در این شرکت ها دارید از دست بدهید و سرمایه گذاری شما با شکست مواجه شود.

با من

دیدگاهتان را بنویسید