گوشی تاشو هواوی میت وی به زودی معرفی می شود

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هواوی جدی ترین رقیب سامسونگ در زمینه گوشی های تاشو است و از اولین نسل گلکسی فولد هواوی میت ایکس را برای رقابت با این طیف از محصولات این شرکت کره ای روانه بازار کرده است. مدتی است که شایعات مربوط به نسل بعدی گوشی تاشو هوآوی به گوش می رسد، اما تاکنون اطلاعات بسیار کمی در مورد این دستگاه منتشر شده است که مهمترین آن استفاده از طراحی های بهبود یافته و جدید لولا است. اما امروز، یک گزارش جدید به جزئیات مهم محصول، از جمله تاریخ احتمالی عرضه و استفاده از سیستم گرمایش ویژه، که ظاهرا برای گوشی‌های هوشمند تاشو طراحی شده، اشاره می‌کند.

سیستم خنک کننده هواوی میت وی

سیستم خنک کننده هواوی میت وی جدید به طور کامل مورد تایید قرار نگرفته است و یک پتنت یا گزارش مبتنی بر پتنت اخیر در سال 2020 ثبت شده است. بنابراین، مطمئن نیستیم که آیا از آن در هواوی میت استفاده خواهد شد یا خیر. البته زمانی که به زمان وقوع رویدادها نگاه می کنیم، این امر بسیار محتمل به نظر می رسد. در سیستم خنک کننده جدید، لوله های حرارتی در سراسر بدنه پراکنده شده اند و جالب اینکه انعطاف پذیر هستند.

یکی از کاشفان صنعت موبایل در شبکه اجتماعی محبوب چینی Weibo نیز تاریخ عرضه هواوی میت را 23 دسامبر (2 آذر) ذکر کرد. هواوی میت مطمئنا ستاره رویداد آینده هواوی خواهد بود، اما انتظار می رود دستگاه های دیگری مانند تلویزیون، لپ تاپ و یک دستبند هوشمند از سری Fit Mini ارائه شوند.

با من

  اولین نسخه بتا اندروید 13 در دسترس عموم قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید