بهترین اپلیکیشن ها و بازی های گوگل پلی در سال 2021 معرفی شدند

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

همانند سال های گذشته، امسال نیز با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، گوگل بهترین اپلیکیشن ها و بازی های موجود در فروشگاه گوگل پلی را معرفی کرد. البته امسال تفاوت این است که علاوه بر اپلیکیشن ها و بازی ها، اپلیکیشن های مخصوص تبلت، گوشی های هوشمند (ویروس) و گوگل تی وی نیز به صورت جداگانه رتبه بندی شده اند. از آنجایی که اپلیکیشن های موبایل بسیار محبوب تر هستند، اپلیکیشن هایی که برای این دستگاه ها تولید می شوند قطعا کمتر دیده می شوند و در نتیجه رقابت کمتری در گوشی های هوشمند دارند. به همین دلیل گوگل چنین تصمیمی گرفت و باید گفت که این تصمیم کاملا درست به نظر می رسد.

تعادل

امسال بهترین اپلیکیشن های اندروید بیشتر بر روی رشد شخصیت تمرکز دارند و به نظر می رسد کاربران توجه ویژه ای به این نوع اپلیکیشن ها دارند. Balance که توسط گوگل پلی به عنوان بهترین برنامه سال معرفی شده است، کاربران را تشویق می کند که شخصیت خود را بهتر بشناسند و با مجموعه ای از راه حل ها استراحت کنند. مونلی که دوم شد، نکات و ترفندهایی را بر اساس تقویم قمری ارائه کرد و مورد استقبال قرار گرفت. و اپلیکیشنی که برای سومین اپلیکیشن برتر گوگل پلی انتخاب شده، Laughscape است که از خنده برای اطمینان خاطر کاربرانش استفاده می کند.

جسی پیکارد، بنیانگذار و مدیرعامل Elevate Labs، که برنامه تعادل را توسعه داده است، می گوید:

ما عمیقاً مفتخریم که Google Balance را به عنوان بهترین برنامه برای سال 2021 انتخاب کرده است. ما Balance را با در نظر گرفتن تفاوت‌های بین افراد ایجاد کرده‌ایم. هیچ دو نفری در دنیا شبیه هم نیستند، و ما سعی کرده‌ایم برنامه‌ای برای سلامت روان شخصی ارائه کنیم که بتواند این تفاوت‌های خاص را منعکس کند و به مردم کمک کند تا با آنها مقابله کنند.

پوکمون اتحاد

  اولین تیزر بازی Everywhere - زومجی

در قسمت بازی Pokémon UNITE به لطف گیم پلی پویا و تجربه کنسولی، نظر مثبت اکثر کاربران و منتقدان را به خود جلب کرد و مقام اول را به خود اختصاص داد. امسال، توسعه دهندگان مستقل نیز عملکرد بسیار خوبی داشتند و به عنوان مثال، Bird Alone که توسط شخصی به نام جورج بالر ساخته شد، به عنوان دومین بازی برتر گوگل پلی در سال 2021 انتخاب شد. و رتبه سوم برای یک بازی خلاقانه با فیزیک عالی بود. پازل های رانده شده به نام Donut County.

در زیر می توانید لیست کامل بهترین بازی های گوگل پلی در سال 2021 را مشاهده کنید:

بهترین گوگل پلی از دیدگاه مصرف کننده:

بهترین برنامه برای سال 2021:

بهترین بازی 2021:

بهترین برنامه های Google Play در دسته بندی های مختلف

بهترین برنامه های آموزنده:

بهترین برنامه های روزانه:

بهترین برنامه های سرگرمی:

بهترین برنامه های کمتر شناخته شده:

بهترین برنامه ها برای رشد شخصیت:

بهترین برنامه های تبلت:

بهترین اپلیکیشن های پوشیدنی هوشمند:

بهترین برنامه های تلویزیون گوگل:

بهترین بازی های گوگل پلی در سبک های مختلف

بهترین بازی های مسابقه ای:

بهترین بازی های خلاقانه:

بهترین بازی های مستقل:

بهترین بازی های رایگان:

بهترین بازی های تبلت:

نظر شما در مورد بهترین گوگل پلی در سال 2021 چیست؟ اگر تجربه استفاده از بهترین بازی ها و اپلیکیشن ها را دارید یا فکر می کنید عنوانی را از دست داده اید، حتما در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

با من

دیدگاهتان را بنویسید