اولین تصاویر رسمی از Google Pixel Watch منتشر شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

گوگل در حال حاضر با توسعه Wear OS برای دستگاه های پوشیدنی هوشمند مانند ساعت، جایگاه ویژه ای در این زمینه دارد. پس از اینکه سامسونگ استفاده از پلتفرم داخلی خود را کنار گذاشت و به استفاده از ویروس روی آورد، محبوبیت این سیستم عامل بسیار بیشتر از قبل شده است. با این حال، گوگل همچنان اصرار دارد که پیکسل واچ خود را راه اندازی کند. این ساعت هوشمند قرار بود در رویداد پیکسل 6 رونمایی شود، اما کمبود تراشه جهانی، معرفی آن را حداقل تا اوایل سال 2022 به تعویق انداخته است.البته پس از سال ها انتظار، طرفداران گوگل مطمئناً می توانند چند ماه صبر کنند.

بر اساس گزارش های اخیر، به نظر می رسد طراحی و برند ساعت هوشمند گوگل قطعی شده است و انتظار می رود این ساعت گوگل پیکسل نامیده شود. همچنین این ساعت به نمایشگر بدون قاب و تنها یک دکمه سخت افزاری در کناره بدنه مجهز خواهد بود. اگر علاقه مندید بدانید این ساعت چگونه خواهد بود، در اینجا برخی از تصاویر بازاریابی آن که اخیرا توسط Front Page Tech به اشتراک گذاشته شده است، آورده شده است.

بر اساس این تصاویر، رابط کاربری پیکسل واچ به سبک مدرن Material You طراحی شده است و به نظر می رسد موضوع ردیابی سلامت در کانون توجه گوگل بوده است. این شرکت اوایل سال جاری Fitbit را خریداری کرد که نامی شناخته شده در زمینه دستگاه های ردیاب سلامت و تناسب اندام است، بنابراین این احتمال وجود دارد که در اولین ساعت هوشمند خود از خدمات آن استفاده کند. با این حال سرویس داخلی گوگل به نام گوگل فیت در این زمینه قابل استفاده است.

با من

  اعلام جزئیات جدید در مورد سرویس وفاداری Playstation Starts

دیدگاهتان را بنویسید