به‌روزرسانی Oxygen OS 12 برای OnePlus 9 و 9 Pro در دسترس است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اخیراً به‌روزرسانی پایدار جدیدی برای OnePlus 9 و 9 Pro در اکثر نقاط جهان منتشر شده است. این ارتقا سیستم عامل گوشی را به Oxygen OS 12 که مبتنی بر اندروید 12 است ارتقا می دهد و تغییرات زیادی را به همراه دارد. در این نسخه برخی از تصاویر و انیمیشن ها کاملا جدید بوده و آیکون های اپلیکیشن نیز به روز شده اند. با دی جی همراه باشید

ویژگی به نام Shelf تغییرات زیادی در Oxygen OS 12 دارد. این بار نقشه ها را می توان در حالت های مختلف نمایش داد و سه نقشه جدید اضافه شده است: Earphone Control، OnePlus Scout و OnePlus Watch برای نگاهی سریع به باشگاه.

ویژگی دیگری که با این آپدیت به گوشی های پرچمدار OnePlus اضافه شده است، تعادل بین کار و زندگی است. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا با استفاده از تب تنظیمات سریع، به سرعت بین حالت عملیات و حالت زندگی جابجا شود. در هر یک از این حالت ها می توان تنظیمات اعلان اپلیکیشن را به دلخواه تغییر داد و سفارشی کرد. همچنین می‌توانید از گزینه‌های مکان، Wi-Fi یا تنظیم ساعت برای فعال کردن این حالت‌ها استفاده کنید. این بدان معناست که به محض اینکه به محل کار خود برسید یا به شبکه وای فای آن وصل شوید یا در یک زمان از پیش تعیین شده، تلفن به طور خودکار وارد حالت کار می شود و دیگر نیازی به خاموش کردن دستی اعلان ها ندارید. گوشی را روشن یا خاموش کنید.

گوشی های OnePlus 9 و 9 Pro

گالری همچنین در Oxygen OS 12 به روز شده است و از بزرگنمایی و مقیاس گذاری در همان نمای کوچک پشتیبانی می کند. Canvas Always On-Display همچنین با سبک های جدید، خطوط رنگ و کنترل بیشتر بر رنگ ها و ظاهر محتوا به روز شده است.

  شایعه: Call of Duty: Warzone 2.0 در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

در زمان نگارش این مقاله، OnePlus به طور رسمی در مورد به روز رسانی اظهار نظر نکرده است، اما گزارش های زیادی مبنی بر شروع انتشار آن وجود دارد. بنابراین، اگر شما هم یکی از گوشی‌های OnePlus 9 و 9 Pro را دارید، می‌توانید با مراجعه به بخش به‌روزرسانی‌های گوشی خود، به‌روزرسانی‌های سیستم عامل را بررسی کنید.

با من

دیدگاهتان را بنویسید