تبلت بازی کوچک Lenovo Ligenpad در راه است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

تبلت های گیمینگ امروزه بسیار کمیاب هستند و مدت زیادی است که شاهد معرفی چنین تبلتی نبوده ایم. اما به نظر می رسد شرایط به زودی تغییر کند و شرکت چینی لنوو قصد دارد تبلت جدیدی را برای بازی های سری Legion ارائه کند. البته اگر شایعات پیرامون این محصول که با نام Lenovo LegendPad شناخته می شود صحت داشته باشد، نباید انتظار صفحه نمایش بسیار بزرگ را داشت و به سختی می توان آن را تبلت نامید! با دی جی همراه باشید

تمام اطلاعات رسمی که در حال حاضر در مورد تبلت گیمینگ لنوو در اختیار داریم در دو عکسی که مدیران این شرکت در Weibo به اشتراک گذاشته اند خلاصه می شود. یکی از این عکس ها جلوی تبلت را نشان می دهد و دیگری نشان لجن را در پشت کیس نشان می دهد. اما آنچه مشخص است اندازه کوچک این تبلت است.

تبلت گیمینگ لنوو
دو تصویر منتشر شده توسط تبلت گیمینگ Lenovo LegendPad.

آیا می دانید اندازه این تبلت دقیقا چقدر است؟ خب، طبق گزارش وب سایت آی تی هوم به نقل از منابع ناشناس، لنوو لیدن پد صفحه نمایشی در حدود 8 اینچ خواهد داشت. امروزه، با گوشی هایی مانند Lenovo Legion 2 Pro با صفحه نمایش 6.92 اینچی یا حتی بالاتر، صفحه نمایش 8 اینچی برای تبلت بسیار کوچک به نظر می رسد.

عدم وجود کنترل های فیزیکی در این تبلت به خوبی نشان می دهد که محصولی کاملا متفاوت از Lenovo Legion Play است. Lenovo Ligen Play به عنوان یک کنسول دستی با اندروید در دست ساخت است و دارای صفحه نمایش 8 اینچی با جوی استیک، کلیدهای جهت دار و سایر دکمه های رایج روی کنترلر کنسول است.

  ZoomLab: جعبه گشایی مادربرد پرچمدار Asus ROG Maximus Z690 Hero Eva Edition

بیشتر بخوانید:


با این حال هنوز مشخصات سخت افزاری تبلت گیمینگ لنوو فاش نشده است، اما انتظار داریم این محصول به صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا و یکی از بالاترین تراشه های سری اسنپدراگون مجهز شود. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

با من

دیدگاهتان را بنویسید