آیا Snapdragon 8 Generation 1 می تواند Apple A15 Bionic را شکست دهد؟!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اپل نسل بعدی تراشه A15 Bionic خود را در ماه سپتامبر با خانواده آیفون 13 رونمایی کرد، اما رقیب کوالکام هنوز پردازنده پرچمدار نسل اول اسنپدراگون 8 را عرضه نکرده است. اگرچه نظرات متفاوتی در مورد اسنپدراگون 8 نسل 1 و قدرت آن وجود دارد و هنوز هیچ چیز قطعی نیست، اما نتایج بنچمارک اولیه نشان می دهد که ظاهرا سر و صدای اطراف پردازنده گرافیکی جدید آدرنو چندان هم بی دلیل نبوده است! با دی جی همراه باشید

جی اف ایکس بنچ تی رکس

IceUniverse، یک منبع شناخته شده در صنعت موبایل، اخیراً چندین اسکرین شات را به اشتراک گذاشته است که عملکرد تراشه های نسل اول A15 بایونیک کوالکام و اسنپدراگون 8 کوالکام را در آزمایش های مختلف GPU مقایسه می کند.

منهتن ES 3.0

بر اساس این تصاویر، تفاوت آماری معنی داری در تست GFXBench T Rex وجود ندارد، اما در تست Manhattan ES 3.0 کوالکام دارای 267 فریم است که حدود 24 درصد بهتر از تراشه اپل است. با این حال، هنگام استفاده از 3DMark Wild Life Unlimited، Snapdragon 8 Generation 1 ضعیف‌تر بود و 12 درصد امتیاز کمتری کسب کرد.

3DMark Wild Life نامحدود

این اولین بار در سال‌های اخیر است که تراشه‌ای از کوالکام می‌تواند مستقیماً با سخت‌افزار اپل رقابت کند و حتی از نظر قدرت پردازش آن را شکست دهد. اما مطمئناً آزمایشات بیشتری لازم است تا ببینیم که آیا نسل اول اسنپدراگون 8 را می توان قدرتمندترین پردازنده موبایل جهان نامید یا خیر.

با من

  امکان ساخت چندین فیلم جدید بر اساس بتمن با محوریت شخصیت های شرور

دیدگاهتان را بنویسید