قیمت گلکسی S22 در هنگام راه اندازی چقدر خواهد بود؟

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

تصاویر تبلیغاتی لو رفته گلکسی اس 21 FE پیش از این نوید یک «قیمت عالی» را می داد، اما اکنون در گزارش جدیدتر ادعا شده است که قیمت این گوشی 650 یورو خواهد بود. این یعنی دقیقاً همان قیمت Galaxy S20 FA در زمان عرضه. این حرکت سامسونگ و عدم افزایش قیمت گوشی نسل جدید مطمئنا با نظرات بسیار خوبی از سوی خریداران مواجه خواهد شد. اما در مورد پرچمداران سری گلکسی S22 چطور؟ قیمت این سریال چقدر خواهد بود؟

شایعه شده است که قیمت نسخه استاندارد گلکسی اس 22 از 800 دلار شروع می شود که همان قیمت گلکسی اس 21 امسال (قیمت 850 یورو در اروپا) است. بر این اساس، قیمت دلاری Galaxy S 21FE احتمالاً مشابه مدل قبلی خود – 700 دلار خواهد بود. بنابراین اختلاف قیمت 100 دلاری بین مدل FE و مدل جدید پرچمدار باقی خواهد ماند.

گلکسی اس 22

به گزارش رسانه های کره ای، سامسونگ قصد دارد در سال جدید 14 میلیون گلکسی اس 22 را به همراه 8 میلیون اس 22 پلاس و 11 میلیون اس 22 اولترا عرضه کند. بنابراین قیمت گذاری نسخه استاندارد این سری بسیار حائز اهمیت است چرا که انتظار می رود محبوب ترین گزینه باشد.

گلکسی S21FA علاوه بر قیمت پایین تر، زودتر در دسترس خواهد بود و انتظار می رود در اوایل ژانویه عرضه شود. با این حال، عرضه سری گلکسی S22 احتمالا تا فوریه اتفاق نخواهد افتاد.

با من

  قابلیت ویرایش پیام های ارسالی به زودی به واتس اپ اضافه می شود

دیدگاهتان را بنویسید