بازی های فروشگاه گوگل پلی در سال آینده بر روی ویندوز 10 و 11 اجرا خواهند شد

فروشگاه Google Play در ویندوز

مراسم سالانه جوایز بازی های ویدیویی امروز برگزار شد و طی آن سخنگوی گوگل با اعلام این خبر غافلگیرکننده گفت: بازی های گوگل پلی در سال آینده بر روی ویندوز 10 و 11 پشتیبانی خواهند شد! البته، با توجه به اینکه مایکروسافت در حال حاضر با آمازون برای راه اندازی برنامه های خود در فروشگاه ویندوز 11 همکاری می کند، می توان پیش بینی کرد که گوگل دیر یا زود اجازه نخواهد داد آمازون به تنهایی بر بازار رایانه های شخصی تسلط یابد.

بازی های فروشگاه گوگل پلی برای ویندوز

با این حال، در حالی که مایکروسافت و آمازون به طور رسمی همکاری خود را اعلام کرده اند، به نظر می رسد گوگل خودش این کار را انجام می دهد. سخنگوی این شرکت جزئیاتی ارائه نکرد، اما گفت که این بازی ها از طریق اپلیکیشنی که برای ویندوز 10 و 11 توسعه یافته است، در دسترس خواهند بود که به نوعی با پلتفرم اندروید یکپارچه می شود. به عنوان مثال، می توانید یک بازی را در تلفن اندرویدی خود شروع کنید و دقیقاً همان جایی که در لپ تاپ یا رایانه رومیزی خود متوقف کرده اید، ادامه دهید.

بازی‌های Google Play در ویندوز

همانطور که گفته شد، گوگل هنوز اطلاعات زیادی در مورد عرضه بازی های اندروید بر روی ویندوز 10 و 11 فاش نکرده و انتشار اطلاعات بیشتر را به آینده نزدیک موکول کرده است. ما مشتاقانه منتظر گسترش رقابت در این زمینه به دسته های دیگر برنامه ها هستیم و در نهایت می توانیم شاهد یکپارچگی موثر و کاربردی بین ویندوز و اندروید باشیم.

  تاریخ عرضه کارت های گرافیک RTX 4090 و RTX 4080 در دو نسخه 12 و 16 گیگابایتی

دیدگاهتان را بنویسید