سیستم رتبه بندی الکسا به پایان رسید!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

آمازون در اوایل سال آینده سیستم رتبه بندی الکسا (Alexa.com) خود را متوقف خواهد کرد. الکسا یک سرویس رتبه بندی و تجزیه و تحلیل وب سایت است، اما هیچ ارتباطی با پلتفرم دستیار صوتی الکسا ندارد.

در پیام آمازون آمده است:

پس از بیش از دو دهه کمک به شما برای یافتن، دستیابی و تبدیل مخاطبان دیجیتالی خود، Alexa.com را در 1 مه 2022 کنار خواهیم گذاشت. از اینکه ما را به عنوان منبع اصلی خود برای بررسی محتوا، تجزیه و تحلیل رقابتی و تحقیقات کلیدی انتخاب کردید متشکریم. کلمات و غیره

آمازون دلیل تعلیق سرویس الکسا را ​​مشخص نکرد، جز اینکه این یک «تصمیم دشوار» است. Alexa.com از 8 دسامبر (17 دسامبر) ارائه اشتراک های جدید را متوقف می کند و مشتریان فعلی نیز می توانند داده های خود را به استثنای نمای کلی سایت، سایت های برتر و نشانگرهای سایت معتبر بازیابی و نگهداری کنند.

خدمات رتبه بندی الکسا

آمازون در سال 1999، سه سال پس از تأسیس، الکسا اینترنت، مخترع سرویس رتبه بندی الکسا را ​​به مبلغ 250 میلیون دلار خریداری کرد. در آن زمان، این سرویس با سایر ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل وب از جمله Comscore و Similarweb رقابت می کرد.

در توضیحات الکسا آمده است:

وسواس ما این است که مشتریان خود را با بینش منطقی و عملی که از نتایج قابل اندازه گیری برای کسب و کار آنها ناشی می شود، قادر سازیم. در الکسا، ما شدیداً به ماده اعتقاد داریم، نه سبک، به این معنی که می‌توانید روی دریافت اطلاعات مورد نیاز خود بدون نیاز به پیمایش در محتوای اضافی برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود حساب کنید.

10 سایت برتر فعلی الکسا به شرح زیر است (Amazon.com در رتبه یازدهم قرار دارد):

  1. Google.com
  2. Youtube.com
  3. Tmall.com
  4. Qq.com
  5. Baidu.com
  6. Sohu.com
  7. Facebook.com
  8. Taobao.com
  9. 360.cn
  10. Jd.com
با من

  ویژگی همگام‌سازی گالری شیائومی غیرفعال می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید