نام گلکسی اس 22 اولترا به گلکسی اس 22 نوت تغییر یافت!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

زمان زیادی تا معرفی گوشی های پرچمدار جدید سامسونگ باقی نمانده و در نتیجه هر روز بر تعداد اخبار و شایعات پیرامون آن ها افزوده می شود. مدت هاست شایعه شده است که سری جدید گلکسی اس 22، همان مدلی که با نام گلکسی اس 22 اولترا شناخته می شود، دارای اسلات قلم اس است و قرار است جای خالی سری گلکسی نوت را پر کند.

حال طبق آخرین گزارش ها به نظر می رسد این گوشی نه تنها باید قلم S داشته باشد، بلکه نام آن یادآور سری نوت خواهد بود! برترین پرچمدار سری آینده سامسونگ، گلکسی اس 22 نوت، بدیهی است که عرضه خواهد شد. این خبر را اکانت توییتر @FrontTron اعلام کرد که پیش از این سابقه خوبی در افشای اطلاعات گوشی های سامسونگ دارد.

Galaxy S22 Ultra

اگرچه ممکن است استفاده همزمان از افزونه‌های S و Note کمی عجیب به نظر برسد، اما مشکلات زنجیره تامین فعلی ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، موقعیت‌های عجیب و غریب زیادی را ایجاد کرده است و این چندان واضح نیست. اما سامسونگ از یک سو می خواهد جایگزین مناسبی برای سری محبوب گلکسی نوت باشد و از سوی دیگر قصد ندارد تغییرات زیادی در سری گلکسی اس ایجاد کند.

این شرکت کره ای قبلا تمام تلاش خود را کرده بود تا گلکسی زد فولد 3 را به عنوان جایگزینی برای سری گلکسی نوت معرفی کند. اما با وجود داشتن صفحه نمایش بزرگ و سازگاری با S Pen، این چیزی نبود که طرفداران متعصب این سری انتظار داشتند، بنابراین نیاز به یک گوشی HP واقعی همچنان احساس می شود. بنابراین سامسونگ چاره ای جز ارائه چنین محصولی به دست مخاطبان ندارد، حتی به قیمت محو شدن مرزهای سری اس و نوت.

با من

  هزینه رجیستری آیفون 14 چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید