باتری جدید شیائومی با ظرفیت بیشتر و عمر بیشتر در راه است

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شیائومی از فناوری باتری جدید خود رونمایی کرده است که توسط تیم تحقیق و توسعه این شرکت در حال کار است و انتظار می رود سال آینده در یک پست کوتاه در Weibo در دسترس قرار گیرد. اگرچه پست اصلی به زبان چینی نوشته شده است و ممکن است برخی از خطاهای ترجمه رخ دهد، اما طبق آنچه ما دریافتیم، شیائومی توانسته میزان سیلیکون موجود در باتری را حدود 3 برابر افزایش دهد و در نتیجه ظرفیت ذخیره انرژی را افزایش دهد. .

باتری جدید شیائومی می تواند حدود 10 درصد بیشتر از باتری های نسل فعلی صرفه جویی کند و به طور دقیق تر با هر بار شارژ 100 دقیقه به گوشی اضافه کند. فناوری بسته بندی باتری نیز به طور کامل اصلاح شده است تا فضای کمتری را اشغال کند و فضا را برای قطعات بیشتر باز کند. در فناوری جدید شیائومی، PCM یا ماژول امنیتی در زاویه 90 درجه قرار دارد و دیگر صاف نیست که به نوبه خود باعث صرفه جویی در فضا می شود.

فناوری جدید باتری شیائومی

علاوه بر این، شیائومی باتری جدید خود را به یک تراشه نظارتی مدرن‌تر مجهز می‌کند که از الگوریتم‌های پیشرفته‌تری برای نظارت بهتر بر فرآیند شارژ در شب استفاده می‌کند و در نتیجه ایمنی و طول عمر سلول‌های باتری را افزایش می‌دهد. بنابراین، هنگامی که گوشی برای مدت طولانی روشن است، تراشه از شارژ مجدد جلوگیری می کند و عمر باتری را افزایش می دهد.

علاوه بر همه اینها، سنسورها برای کنترل بهتر دما طراحی شده اند، زیرا همه می دانیم که گرما یکی از دشمنان اصلی باتری های لیتیوم یونی است. با این حال، هنوز مشخص نیست که شیائومی از چه روشی برای کنترل دمای باتری استفاده کرده است.

  تغییر نام Koch Media به PLAION

انتظار می رود تولید انبوه اولین باتری از این نوع در نیمه دوم سال آینده آغاز شود.

با من

دیدگاهتان را بنویسید