مایکروسافت به زودی مشکل کاهش سرعت SSD در ویندوز 11 را حل خواهد کرد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

اگر به خاطر داشته باشید، چند روز پیش یک باگ در ویندوز 11 را گزارش کردیم که باعث کاهش سرعت برخی از SSD های NVMe شد و اولین بار ماه ها پیش، زمانی که سیستم عامل جدید مایکروسافت هنوز در مرحله بتا بود، مشاهده شد. این مشکل از آن زمان تاکنون حل نشده است و اخیراً به یک موضوع داغ در جامعه Reddit تبدیل شده است. گزارش های متعدد از این مشکل در نهایت مایکروسافت را مجبور به پذیرش این مشکل کرد و این غول فناوری اعلام کرد که در حال تلاش برای رفع آن است. با دی جی همراه باشید

طبق آخرین اخبار و اطلاعات مایکروسافت، این شرکت در آستانه راه اندازی پچ برای حل مشکل کاهش سرعت SSD ها است. در یک سند داخلی، مایکروسافت دلیل تاخیر را ذکر کرد و گفت که مشکل در گزارش NTFS USN و انجام اقدامات غیر ضروری در طول عملیات نوشتن است. جالب اینجاست که USN Journal همیشه روی دستگاه C که ویندوز روی آن نصب است فعال است!

سرعت SSD را کاهش دهید

آپدیت اضافی ویندوز 11 KB5007262A برای رفع این مشکل تنظیم شده است و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و با توجه به گستردگی مشکل، اکیداً توصیه می شود آن را نصب کنید. حتماً به‌روزرسانی را دریافت کنید، مخصوصاً اگر ویندوز 11 روی یک SSD پرسرعت NVMe اجرا می‌شود.

با من

  نقد و بررسی فیلم آمستردام (آمستردام) – زومجی

دیدگاهتان را بنویسید