تاریخچه بسته بندی از انگلستان و عرضه آن در سراسر جهان

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

درباره تاریخ بسته بندی مقوا و مقوا مقالات زیادی منتشر شده است که هر کدام بر اساس اطلاعات است، اما اگر بخواهیم زمان دقیق پیدایش و کشف آن را بگوییم باید بگوییم که در سال 1817 در انگلستان پیدا شد که در همان سال در آلمان تولید و تولید شد.

رابرت گیر، چاپگر اسکاتلندی و سازنده کیسه های کاغذی در سال 1890 جعبه مقوایی اختراع شد. معمولاً باید کیسه های کاغذی را که مهره ها در آن قرار می گیرند تا کنید بسته بندی گارد از خط کش فلزی استفاده می کند. پس از مدتی متوجه شد که می تواند با بریدن و تا کردن کیسه های کاغذی که بیشتر آنها جعبه های چهار در (کارتن آمریکایی) بود، جعبه های مقوایی بسازد.

جعبه های مقوایی در حدود سال 1840 در فرانسه برای حمل تخم مرغ و کرم ابریشم بود. شرکت Klug اولین شرکتی بود که کاغذ کرافت یا از جعبه های مقوایی برای جابجایی و فروش غلات استفاده می شود.

جالب است بدانید کاغذ شناور در آن زمان به آن کاغذ راه راه می گفتند و برای چیدمان کلاه های بلند استفاده می شد. چون هزینه زیادی نداشت. اگر بخواهیم در این زمینه صادق باشیم، تولید کارتن و جعبه بر خلاف بسته بندی های دیگر مانند شیشه و پلاستیک ارزانتر است. بر روی لینک زیر کلیک کنید می توانید قیمت جعبه و کارتن را بسته بندی کنید صورتت برخط سود.

مطالب مرتبط: استعلام آنلاین قیمت جعبه و کارتن در کمتر از 2 دقیقه

در سال 1908، به طور رسمی کاغذ راه راه یا ورق راه راه تجارت کاغذ آن را قرار دهید. از کاغذ راه راه نیز به عنوان کاغذ و در بیشتر موارد برای آستر کلاه استفاده می شد که در اوایل برای ساخت جعبه مقوایی به شکل امروزی استفاده می شد. مقوا با یک صورت میگویند.

  3 مرحله برای خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن Safarmarket

وقتی به تاریخچه برخی چیزها نگاه می کنیم، متوجه می شویم که آنها تا چه اندازه به شکل امروزی خود به ما رسیده اند.

مقوا و کارتن که امروزه در انواع طرح ها و مدل ها در دسترس همگان قرار گرفته است. در گذشته تنوع طرح، اندازه و اشکال هندسی آنچنانی نداشتند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اختراع دستگاه های مدرن و پیشرفته در صنعت چاپ و بسته بندی جعبه ها با طراحی و الگوهای شگفت انگیزی ساخته شده اند که محصولات در آن بسته بندی می شوند. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر از نمونه کارها شرکت های مختلف با فناوری های آنها در سطح بسته بندی آشنا شوید.

مطالب مرتبط: مجموعه ای از جعبه و کارتن با بهترین طراحی

در سالهای اول پیدایش جعبه و کارتنبسیاری از کودکان از این جعبه ها به عنوان سرگرمی استفاده می کردند. به عنوان مثال، برخی از کودکان از جعبه ها و جعبه ها با تخیل کم به عنوان ماشین زمان استفاده می کردند و با تنوع بی پایان ژانرهای بازی خود به اندازه کافی سرگرم می شدند.

کار جالب دیگری که در سال 2005 توسط یک معمار ملبورن به نام پیتر رایان انجام شد، ساخت یک مکان مذهبی بود که در آن تمام مبلمان از مقوا ساخته شده بود. می توانید آن را در تصویر زیر مشاهده کنید.

تاریخچه بسته بندی از انگلستان و عرضه آن در سراسر جهان

امروزه نیز خانه های مقوایی از مقوا ساخته شده و در اندازه های بزرگتر برای بازی کودکان استفاده می شود.

خلاقیت در جعبه و کارتن

امروز ساخت جعبه و ساخت جعبه خیلی ها هستند که کار می کنند تولید جعبه و کارتن بسته بندی را انجام می دهند. همانطور که گفته شد این صنعت به قدری پیشرفته است که می بینید چطور می توانند از کارتن و جعبه های ساده جعبه های صادراتی زیبا و جذاب بسازند.

  مدت زمان بازی انحصاری Scorn فاش شد

امروزه ذائقه مردم تغییر کرده و علاوه بر کیفیت به جذابیت بسته بندی محصول نیز علاقه مند هستند و یکی از عناصر تاثیرگذار در فروش محسوب می شود.

چرا به جعبه و جعبه نیاز داریم؟

تاریخچه بسته بندی از انگلستان و عرضه آن در سراسر جهان

درست است که جعبه و کارتن کاملاً تصادفی کشف شد، اما با دستاوردهای علم و اختراع ماشین آلات و دستگاه های جدید در این زمینه صنعت جعبه و کارتن در دنیا گسترش پیدا کرده است، بنابراین امروزه برای بسته بندی محصولات.کارتن یا جعبه های بسته بندی

حالا چرا واقعا به جای بسته بندی پلاستیکی به کارتن و جعبه نیاز داریم؟

پاسخ به این سوال شامل عوامل مختلفی است. اول از همه مقوا و مقوا بسته بندی با سبک وزن بسته بندی هایی که در اختیار دارند بهترین و مناسب ترین نوع بسته بندی برای جابجایی و حمل و نقل به حساب می آیند و سپس با قابلیت های بالایی که در هنگام چاپ دارند این امکان وجود دارد. مهر و هر طرح و رنگی را که می تواند یکی باشد روی آنها درج کنید جعبه و کارتن ساده به زیباترین ها بسته صادراتی من می چرخم.

سومین دلیلی که بیش از همه موارد فوق اهمیت دارد، سازگاری آنها با محیط است. تقریبا دو تا سه هفته از دیدار گلاسکو یا جام 26 می گذرد.

در این اجلاس همه سران کشورها مشترکاً اعلام کردند که وضعیت کنونی کره زمین بسیار نگران کننده است و به دلیل آلودگی ناشی از پلاستیک و انتشار گاز متان منجر به گرم شدن زمین و آب شدن بیشتر یخچال های طبیعی شده است.

  تاریخ انتشار Pixel 7 و Pixel 7 Pro مشخص شده است

به همین دلیل واردات پلاستیک و بسته بندی که حتی درصد کمی از پلاستیک استفاده می شود ممنوع است و اکثر کشورها برای حفظ محیط زیست و طبیعت از دست رفته به هر شکل ممکن از واردات آن خودداری می کنند. خواهم داشت.

نکاتی که گفته شد مخصوصا نکته آخر اهمیت مقوا و بسته بندی مقوایی. باید بدانیم که محیط زیست و طبیعتی که از آن استفاده می کنیم مانند امانتی است که باید با خیال راحت و پاک به نسل های آینده داده شود.

با من

دیدگاهتان را بنویسید