تصاویر لو رفته از قاب شیائومی 12 پرو، طراحی دوربین عقب را نشان می دهد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

پرچمداران سری 12 شیائومی مورد انتظارترین گوشی های اندرویدی این روزها هستند و به احتمال زیاد این شرکت چینی از نسل جدید تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 در این گوشی ها استفاده خواهد کرد. این تراشه بالاخره با موتورولا X30 به طور رسمی وارد بازار شد، بنابراین شیائومی 12 دیگر اولین نفری نخواهد بود که از آن استفاده می کند.

قاب شیائومی 12 پرو

اگرچه هنوز تصویر رسمی از شیائومی 12 منتشر نشده است، اما امروز شاهد انتشار تصاویری بر روی قاب شیائومی 12 پرو هستیم که ما را با سبک طراحی دوربین پشتی آشنا می کند. همانطور که در این تصاویر مشاهده می شود، جزیره دوربین در مجموع از 5 سوراخ تشکیل شده است که سه سوراخ به لنز دوربین متصل است، یکی برای فلاش LED و دیگری برای یک سنسور اضافی که ماهیت آن هنوز مشخص نیست. .

تصویر قاب شیائومی 12 پرو

جالب اینجاست که قبلاً تصاویری از همان گوشی چهار سوراخ به جزیره دوربین لو رفته بود که هیچ سنسوری زیر فلاش LED نداشت. بنابراین، این سنسور در واقع چیست و چگونه در حال حاضر کار می کند، یک سوال بی پاسخ باقی مانده است. با این حال، حدس و گمان هایی در مورد سنسور LiDAR (یکی از فناوری های نظارت از راه دور) وجود دارد.

تصویری از قاب گوشی شیائومی 12 پرو

این تصاویر همچنین نشان می دهد که دکمه پاور و کلیدهای تنظیم صدا در سمت راست شیائومی 12 پرو قرار گرفته اند و در بالای صفحه می توان یک بلندگوی بزرگ گوشی را مشاهده کرد که می توان از آن به عنوان بلندگوی دوم مانند استریو نیز استفاده کرد. سیستم به گوشی میارم.

با من

  عبور از تعداد بازیکنان MultiVersus بیش از 20 میلیون

دیدگاهتان را بنویسید