اولین تصاویر از طراحی عجیب دوربین عقب شیائومی 12 اولترا

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شیائومی می 11 اولترا در ماه آوریل با طراحی غیرعادی و بزرگ دوربین عرضه شد که یک صفحه نمایش کوچک در کنار خود داشت! اکنون، جانشین آن، شیائومی 12 اولترا (دیگر پسوند Mi نیست)، ظاهراً آماده است تا طراحی عجیب دوربین عقب خود را بازسازی کند و آن را به صنعت موبایل معرفی کند. وب سایت هلندی LetsGoDigital بر اساس اطلاعات به بیرون درز کرده از این گوشی، مفاهیم سه بعدی با کیفیتی را ایجاد کرده است که در ادامه مشاهده می کنید. با دی جی همراه باشید

دوربین اولترا شیائومی 12

در طراحی گرد بزرگ دوربین عقب شیائومی 12 اولترا، سنسور اصلی و دوربین فوق عریض به ترتیب در مرکز و سمت چپ قرار گرفته اند، در حالی که لنز تله فوتو پریسکوپ از زیر قابل مشاهده است. همچنین یک سنسور چهارم در بالای مدار وجود دارد که می تواند یک سنسور ToF برای تشخیص عمق یا یک تله فوتو کوتاهتر در محدوده بزرگنمایی 2 تا 3 برابر باشد. سوراخ های دیگر توسط فلاش LED، سنسور کنترل نور و تشخیص فاز فوکوس خودکار (PDAF) به هم متصل می شوند.

دوربین اولترا شیائومی 12

در اوایل سال جاری، یک منبع موثق فاش کرد که لایکا با شیائومی قرارداد امضا کرده است و دوربین 12 Ultra دارای لوگوی این شرکت در زیر خواهد بود. اگرچه این موضوع هنوز توسط لایکا تأیید نشده است که با یکی دیگر از غول‌های موبایل چینی هوآوی نیز کار می‌کند، این امر غیرعادی نیست و برای مثال ZEISS چندین شریک تجاری در دنیای دستگاه‌های تلفن همراه از جمله Vivo، Sony و حتی نوکیا دارد. بنابراین دیدن لوگوی لایکا در کنار دوربین Xiaomi 12 Ultra تعجب آور نخواهد بود.

با من

  توضیحات توسعه دهنده در مورد بهبودها و محتوای جدید برای Like a Dragon: Ishin

دیدگاهتان را بنویسید