آیا تشخیص چهره به Google Pixel 6 Pro اضافه می شود؟

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

در ماه اکتبر، گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را به همراه اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش احراز هویت بیومتریک معرفی کرد. برخلاف انتظار، هر دو گوشی فاقد قابلیت بازگشایی با چهره هستند و گوگل در هنگام معرفی پرچمداران جدید خود نتوانسته چنین قابلیتی را معرفی کند. با این حال، هنوز امیدی برای دارندگان Pro وجود دارد، زیرا کد منبع اندروید 12L شامل پیوندهایی برای تشخیص چهره در تلفن هوشمند با تراشه تانسور است. با دی جی همراه باشید

این کدها به توانایی گوشی هوشمند پیکسل برای جابجایی بین تشخیص چهره و تشخیص اثر انگشت برای باز کردن قفل گوشی اشاره دارد. از آنجایی که تنها گوشی های پیکسلی که از تشخیص چهره پشتیبانی می کنند Pixel 4 و Pixel 4XL هستند و این دو گوشی فاقد اسکنر اثر انگشت هستند، می توان نتیجه گرفت که این کدها مربوط به دستگاه جدیدتری هستند که به احتمال زیاد Pixel 6 Pro Is است.

کد منبع اندروید 12L همچنین شامل لینک هایی برای احراز هویت بر اساس تشخیص چهره به عنوان یک ویژگی آزمایشی در بسته پیکسل 6 است که توضیح می دهد که چرا این ویژگی هنوز در دسترس کاربران نیست.

پیکسل 6 حرفه ای

با این حال، چه گوگل تصمیم بگیرد که تشخیص چهره پیکسل 6 پرو را با آپدیت اندروید 12 ال معرفی کند یا نه، احتمالاً مدل استاندارد این ویژگی را نخواهد داشت. زیرا در کدهای مرتبط با 6 پیکسل معمولی خبری از Face Unlock نیست. این به نوبه خود بسیار عجیب است، زیرا نسخه Pro دارای قطعات سخت افزاری اضافی برای تشخیص چهره نیست.

با این حال، ممکن است گوگل بخواهد تشخیص چهره را در انحصار بزرگتر پیکسل 6 حفظ کند و اگر چنین باشد، ممکن است مورد انتقاد و تمسخر کاربران قرار گیرد. چرا که چند سال پیش گوگل هنگام رونمایی از محصولات خود آشکارا به اپل اعلام کرد که قصد ندارد بهترین ویژگی ها را برای مدل بزرگتر نسبت به پرچمداران خود حفظ کند.

با من

  محیط های خیره کننده God of War Ragnarok در تصاویر رسمی جدید

دیدگاهتان را بنویسید