واتس اپ امکان گوش دادن به پست صوتی را قبل از ارسال آن فراهم کرد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

پیام های صوتی واتس اپ بسیار محبوب هستند زیرا برخلاف پیام رسان هایی مانند فیس بوک، محدودیت زمانی ندارند و همچنین می توانید ببینید چه زمانی به آنها گوش داده شده است. حتی می توانید سرعت پخش را تغییر دهید. اما از این پس قابلیت دیگری به پیام های صوتی واتس اپ اضافه می شود و آن امکان گوش دادن به پیام قبل از ارسال آن است.

برای این کار باید طبق معمول آیکون میکروفون را فشار داده و نگه دارید تا پیام صوتی ضبط شود، سپس آن را به سمت بالا بکشید تا وارد حالت ضبط هندزفری شوید. وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه توقف در مرکز صفحه ضربه بزنید. سپس می توانید با فشار دادن دکمه پخش به پیش نمایش پیام خود گوش دهید. اگر از آن راضی هستید، روی دکمه ارسال کلیک کنید و تمام شد.

پیام صوتی را در واتس اپ ضبط کنید

فرآیند ارسال پیام صوتی در واتس اپ بسیار آسان است و با این قابلیت جدید بسیار جذاب تر از قبل شده است. همانطور که گفته شد برخی از رقبای قدرتمند این پیام رسان ها مانند فیسبوک مسنجر و اینستاگرام به شما اجازه گوش دادن به پیام را قبل از ارسال نمی دهند (حداقل هنوز این قابلیت را ندارند) اما جالب است بدانید که هر دو برنامه می توانند قفل شوند. آنها یک میکروفون دارند تا هنگام ضبط پیام مجبور نباشید انگشت خود را روی نماد نگه دارید.

طبق معمول ممکن است مدتی طول بکشد تا این قابلیت جدید واتس اپ در تمامی دستگاه های اندروید و iOS در دسترس باشد، اما قطعا در راه است و اگر هنوز در گوشی شما فعال نشده است، حتما منتظر بمانید.

با من

  رونمایی از iPad Pro M2 2022 اپل + مشخصات، قیمت و عکس

دیدگاهتان را بنویسید