عینک هوشمند هواوی با لنزهای قابل تعویض در راه است [تماشا کنید]

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

هواوی در حال آماده شدن برای عرضه مجموعه جدیدی از گجت ها در 23 دسامبر است. این کیت شامل Huawei P50 Pocket، Huawei Watch D و دستگاه های دیگر از جمله یک جفت عینک هوشمند خواهد بود. با گذشت سال ها، عینک های هوشمند به موضوعی داغ در دنیای تکنولوژی تبدیل شده اند و شرکت های مختلف انواع مختلفی را در دست ساخت ساخته و گاه به بازار عرضه کرده اند. با دی جی همراه باشید

عینک هوشمند هواوی

برخی از عینک‌های هوشمندی که تاکنون دیده‌ایم واقعیت مجازی هستند، برخی کار دوربین را انجام می‌دهند و برخی نیز هدفون‌هایی عینکی شکل هستند. مورد دوم دقیقاً همان چیزی است که هواوی با عینک هوشمند خود قصد ارائه آن را دارد. این عینک مجهز به بلندگوهای رسانا است، به عبارت دیگر صدا را از طریق استخوان و نه از کانال گوش منتقل می کند. هواوی در این محصول از سیستم عامل هارمونی استفاده می کند تا فرمان های صوتی را برای کنترل سایر دستگاه های مبتنی بر این سیستم عامل فعال کند.

یکی از لحظات جالب در طراحی عینک هوشمند هوآوی، قابلیت تعویض آسان و بی نقص لنز است. می توانید دو لنز را از هم جدا کنید و لنزهای دیگر را به صورت مغناطیسی وصل کنید. این طراحی خلاقانه باعث می شود از عینک هوشمند هم به عنوان عینک مطالعه و هم به عنوان عینک آفتابی استفاده شود.

هوآوی در حال حاضر دو عینک هوشمند در بازار دارد که هر دو با همکاری Gentle Monster تولید می شوند و محصولات صوتی خالص هستند. اما بدیهی است که این مدل جدید توسط خود هوآوی تولید شده و هیچ برند دیگری در ساخت آن دخالتی نداشته است.

با من

  1xbet » Опыт а Отзывы Клиентов 2022

دیدگاهتان را بنویسید