اگزینوس 2200 با تمرکز بر بازی در اوایل سال 2022 وارد بازار خواهد شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

انتظار می رود تراشه پرچمدار بعدی سامسونگ، اگزینوس 2200، قبل از فوریه 2022 و عرضه سری گلکسی اس 22 وارد بازار شود. سامسونگ معمولا تراشه های پرچمدار خود را حدود یک ماه قبل از گوشی های پرچمدار خود عرضه می کند و این شرکت اخیرا تایید کرده است که Exynos 2200 اوایل سال آینده در دسترس خواهد بود.

سامسونگ گفته است که در حال آماده کردن یک “هدیه کوچک برای طرفداران بازی” است و اگرچه برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که Exynos 2200 بازی محور است، اما نباید از این نکته غافل شد که این بار علاوه بر نسخه Samsung Typically، نسخه خاصی از آن را معرفی می کند. تراشه شما با GPU (GPU) پیشرفته.

تیزر برای Exynos 2200
عدد 2200 به وضوح به Exynos 2200 اشاره دارد.

سامسونگ برای تشکر از طرفداران خود که در طول همه گیری تاج و تخت در کنار این شرکت بودند، یک تیزر ویدئو منتشر کرد. در این ویدیوی دلگرم کننده، کودکی را می بینیم که به دلیل شیوع تاج و تخت نمی تواند با دوستانش بازی کند، اما در نهایت ممکن است دوباره با آنها در یک بازی موبایلی باشد. جالب اینجاست که در صحنه ای از این تیزر (تصویر زیر)، عدد 2200 روی پوستری در اتاق کودکان دیده می شود که احتمالاً به Exynos 2200 اشاره دارد.

برخلاف رقبای چینی خود، سامسونگ عادت به افشای مشخصات محصول قبل از عرضه رسمی خود ندارد، بنابراین تنها منبع ما در حال حاضر شایعات است. البته تقریباً مطمئن هستیم که تراشه جدید اگزینوس مبتنی بر فناوری 4 نانومتری FiNFET با پردازنده گرافیکی موبایل Radeon خواهد بود. انتظار می‌رود سامسونگ با این تراشه نسل جدید، قابلیت اجرای بازی‌های HDR، فناوری ردیابی پرتو و سایه‌زنی با سرعت متغیر را در بازی‌های موبایل فراهم کند. در حال حاضر، ویژگی‌ها فقط روی کنسول‌ها و رایانه‌ها در دسترس هستند.

با من

  تاریخ پخش فصل 4 Doom Patrol اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید